Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | czwartek, 16 maj, 2024 |

Zapraszamy na Traktoriadę w Grzybnie – zawody ciągnikowe

Już w niedzielę, 19 maja, Zespół Szkół Rolniczych w Grzybnie wraz z Towarzystwem Przyjaciół Ziemi Brodnickiej GNIAZDO organizują pasjonujące zawody ciągnikowe znane jako Traktoriada. Wydarzenie skierowane jest nie tylko dla miłośników rolnictwa i zabytkowych pojazdów.

Rozpoczęcie imprezy odbędzie się o godzinie 12:00 zbiórką przed pałacem ZSR, skąd nastąpi przejazd ciągników i pojazdów zabytkowych na boisko szkolne. Oficjalne otwarcie zaplanowano na 12:30, a zaraz po nim uczestnicy i goście będą mogli cieszyć się wystawami, dobrym jedzeniem czy konkursami dla dzieci.

Główne zawody ciągnikowe zaplanowane są w godzinach 13:30 – 16:00, a emocjonujące zmagania na pewno dostarczą wielu wrażeń. Emocje, jakie nas czekają wyrażają choćby nazwy zaplanowanych zmagań, takie jak „slalom precyzyjny”, „błędny traktorzysta” czy „traktorowy barman”.

To doskonała okazja, aby spędzić aktywnie dzień na świeżym powietrzu, nauczyć się wiele ciekawych rzeczy o rolnictwie, a także bawić się w rodzinnym gronie. Nie przegapcie Traktoriady w Grzybnie!

Program:

    • 12:00 – Zbiórka przed pałacem ZSR i przejazd ciągników i pojazdów zabytkowych na boisko szkolne
    • 12:30 – Oficjalne rozpoczęcie imprezy
    • 12:30 – Wystawy, oferta gastronomiczna, konkursy dla dzieci
    • 13:30 – 16:00 – Zawody ciągnikowe dla dorosłych
    • 16:00 – Podsumowanie współzawodnictwa i oficjalne zakończenie TRAKTORIADY
Traktoriada - zawody ciągnikowe w Grzybnie 2024 - plakat imprezy

Traktoriada – zawody ciągnikowe w Grzybnie 2024 – plakat imprezy

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj