Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | wtorek, 11 wrz, 2012 | 1 Komentarz

Suknie na każdą okazję

Rodzima firma krawiecka Kreacja z Mosiny wystąpiła w tym roku na imprezie Szeroko na Wąskiej z nową, ciekawą kolekcją. Jest to firma z dużym doświadczeniem, w tym roku obchodzi 34-lecie istnienia. Znana jest w całej Polsce.

W stałej ofercie posiada w swoich salonach firmowych – suknie, spódnice, żakiety, kostiumy, spodnie, bluzki, szyte z najlepszych tkanin. Salony mieszczą się w: Mosinie, przy pl. 20 Października 2, przy ul. Grabowej 1 / róg Leszczyńskiej, przy ul. Śremskiej 86; w Kościanie przy ul. Wrocławskiej 26, w Śremie, ul. Matuszewskiego 5, w Szamotułach, ul. Poznańska 15.

Na imprezie Szeroko na Wąskiej firma pokazała suknie na każdą okazję w ciepłych, wesołych kolorach (warto dodać, że w tym roku bardzo modne są zamki błyskawiczne – można nimi ozdobić wszystko).

Kolekcję z wdziękiem zaprezentowały dziewczęta zespołu wokalnego MY, prowadzonego przez Danutę Nowak – Połczyńską. Uczestniczki pokazu uczesał zakład fryzjerski Ewy Fiołka, przy ul. Wąskiej.

– Ponieważ bardzo uważnie śledzimy zmiany jakie występują w modzie, staramy się szyć modną odzież, zarówno dla kobiet dojrzałych jak i dla młodzieży, mówi szefowa firmy – Maria Kosz.

Życzymy właścicielce powodzenia w życiu osobistym i zawodowym, gratulujemy z okazji wieloletniej działalności, kształcenia i wychowywania młodych adeptek sztuki krawieckiej, zanikającego, wspaniałego zawodu. (red.)

Wystawa przed Urzędem miejskim w Mosinie (Kreacja)

Wystawa przed Urzędem miejskim w Mosinie w czasie Szeroko na Wąskiej

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (1)

Skomentuj