Berdychowski Volkswagen - id5
Redakcja GMP | wtorek, 11 wrz, 2012 | 1 Komentarz

Suknie na każdą okazję

Rodzima firma krawiecka Kreacja z Mosiny wystąpiła w tym roku na imprezie Szeroko na Wąskiej z nową, ciekawą kolekcją. Jest to firma z dużym doświadczeniem, w tym roku obchodzi 34-lecie istnienia. Znana jest w całej Polsce.

Kreacja

W stałej ofercie posiada w swoich salonach firmowych – suknie, spódnice, żakiety, kostiumy, spodnie, bluzki, szyte z najlepszych tkanin. Salony mieszczą się w: Mosinie, przy pl. 20 Października 2, przy ul. Grabowej 1 / róg Leszczyńskiej, przy ul. Śremskiej 86; w Kościanie przy ul. Wrocławskiej 26, w Śremie, ul. Matuszewskiego 5, w Szamotułach, ul. Poznańska 15.

Szeroko na Wąskiej

Na imprezie Szeroko na Wąskiej firma pokazała suknie na każdą okazję w ciepłych, wesołych kolorach (warto dodać, że w tym roku bardzo modne są zamki błyskawiczne – można nimi ozdobić wszystko).

Kolekcję z wdziękiem zaprezentowały dziewczęta zespołu wokalnego MY, prowadzonego przez Danutę Nowak – Połczyńską. Uczestniczki pokazu uczesał zakład fryzjerski Ewy Fiołka, przy ul. Wąskiej.

– Ponieważ bardzo uważnie śledzimy zmiany jakie występują w modzie, staramy się szyć modną odzież, zarówno dla kobiet dojrzałych jak i dla młodzieży, mówi szefowa firmy – Maria Kosz.

Życzymy właścicielce powodzenia w życiu osobistym i zawodowym, gratulujemy z okazji wieloletniej działalności, kształcenia i wychowywania młodych adeptek sztuki krawieckiej, zanikającego, wspaniałego zawodu. (red.)

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 8.5/10 (Głosujących: 28)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Lokalni przedsiębiorcy

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (1)

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo