Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | poniedziałek, 2 wrz, 2013 | 1 Komentarz

Inauguracja Poznańskich Lig Piłkarskich w Baranowie

1 września na kompleksie sportowym w Baranowie, k. Poznania, odbył się Puchar PLP, który zainaugurował sezon jesienny Poznańskich Lig Piłkarskich. Turniej otworzył Piotr Reiss, legenda Lecha Poznań. Sportowe emocje trwały do ostatniej minuty meczu finałowego, którego zwycięzcą okazał się zespół El-Pietz.

Puchar PLP w Baranowie

Rywalizację podjęło 19 drużyn, z których praktycznie wszystkie wezmą udział w rozgrywkach Lig PLP. Mecze odbywały się równocześnie na dwóch boiskach. Zespoły zostały podzielone na cztery grupy. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy spotkały się w fazie pucharowej, gdzie walczyły o zwycięstwo oraz Puchar PLP.

na kompleksie sportowym w Baranowie

na kompleksie sportowym w Baranowie

Jesteśmy zadowoleni z piłkarskiego poziomu meczów. Cieszę się, że dzisiejszym turniejem możemy zainaugurować Poznańskie Ligi Piłkarskie – mówi koordynator turnieju, Kamil Waskowski. Stworzyliśmy je zarówno w kategorii Open, ale także 35+. Zachęcam również do wzięcia udziału w lidze siatkonogi. Warto dołączyć już dziś do PLP. Na wiosnę wraz ze zwycięzcami pojadę do Londynu, aby rozegrać turniej ze zwycięzcami podobnej, londyńskiej ligi – dodaje.

O prawidłowy przebieg i grę opartą na zasadach fair play zadbała doświadczona obsługa organizacyjna oraz sędziowska. Uczestnicy mogli liczyć także na zabezpieczenie medyczne, profesjonalny sprzęt piłkarski oraz odpowiednie zaplecze sanitarne. Dopisała zarówno pogoda, jak
i wsparcie ze strony rodzin zawodników. Zwycięskie drużyny otrzymały puchary, medale i statuetki ufundowane przez BilCup, vouchery wartościowe na sumę 2000 zł do wykorzystania w sklepie R-Gol. zaproszenia na kursy językowe z Empik School,  a także nagrody rzeczowe i  tickety na zabawę poza murawą, w Klubie Cooliozum.

Puchar PLP zakończył się sukcesem organizacyjnym, który prognozuje równie zaciętą rywalizację i dobrą zabawę podczas rozgrywek Poznańskich Lig Piłkarskich. Start Ligi PLP przewidziany jest na 9 września, dlatego zbliżający się tydzień, to ostatni dzwonek na rejestrację. Zgłoszenia przyjmowane są na stronie www.ligaplp.pl do najbliższej środy, 4-ego września.

Nie czekaj i daj się ponieść prawdziwym emocjom!

Piotr Reiss w Baranowie

Piotr Reiss w Baranowie

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi: , ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (1)

  • Kibic
    poniedziałek, 2 wrz, 2013, 15:25:27 |

    Polecam – super atmosfera.

Skomentuj