Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Kowbojski modowy piknik w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | środa, 1 sty, 2014 |

Muzyczne rozpoczęcie Nowego Roku

Rozpoczynamy Nowy Rok z myślą o naszych nowych i starych Widzach. Dlatego zapisując się do fanpage’u Teatru na facebooku jeszcze w tym roku, nadal będzie można wygrać dużo biletów na nasze spektakle…

Już w pierwszy weekend Nowego Roku będzie okazja do świetnej zabawy w Teatrze Muzycznym.

Kto się śmieje w pierwszych dniach, ten będzie się śmiał przez cały rok. Zapraszamy w piątek i sobotę (3 i 4.01) na komedię Mayday.

Ostatnie wolne miejsca!

Styczeń w Teatrze Muzycznym będzie pełen niespodzianek:

  • Musicalowy Koncert Noworoczny pod batutą Agnieszki Nagórki w dniach 10, 11 i 12.01. Dzięki niesamowitym ariom, doda widzom dużo energii. Świetne wykonania Solistów i Orkiestry Teatru Muzycznego, w sobotę wystąpi gościnnie Janusz Radek!!!
  • Kolejna odsłona Krakowskiego Salonu Poezji Anny Dymnej już 18.01. Tym razem Kabaret Czesuaf podzieli się swoim osobistym podejściem do poezji, karnawałowo i kabaretowo.

Bilety za jedyne 5 złotych, ilość miejsc jest ograniczona!

Nowy Rok w Teatrze Muzycznym oznacza Nowe Spektakle.

Będą kolejne daty tegorocznej premiery Orfeusz w Piekle, pod batutą Adama Banaszaka: 16, 17 i 18.01. Zapraszamy, aby osobiście przekonać się co tak rozbawiło, natchnęło i zaszokowało widzów Poznania i Polski.

Polecamy również tegoroczne wznowienia:

  • 23, 24 i 25.01 Baron Cygański, pod dyrekcją Jose Maria Florencio. Sławna operetka w znakomitym wydaniu.
  • 30 i 31.01, oraz 1.02 My Fair Lady. Na pewno to coś więcej niż „odświeżanie” tego arcydzieła, zapraszamy na spektakl, pod batutą Adama Banaszaka.

Na koniec, odpowiadamy na Państwa pytanie: można już zaplanować specjalne gorące walentynki w Teatrze Muzycznym. Są już w sprzedaży bilety na Latynoską Noc – Koncert Walentynkowy. Orkiestra pod dyrekcją Jose Maria Florencio i energia gitary, akordeonu i cajonu. Tego nie można przegapić ;)

Przypominamy, że bilety zawsze można kupować w kasie lub przez naszą stronę www.teatr-muzyczny.poznan.pl

Liczymy na spotkanie z Państwem w Teatrze w najbliższym czasie!

Teatr Muzyczny w Poznaniu

Teatr Muzyczny w Poznaniu życzy dużo radości w nadchodzącym roku.

Zespół Teatru Muzycznego w Poznaniu

 

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Kultura i sztuka

Tagi: ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj