Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - Nowy T-Roc
Redakcja GMP | wtorek, 16 gru, 2014 |

Otwarcie mostu w Czapurach

Od 16 grudnia autobusy linii nr 527 wracają na swoją stałą trasę. W związku z przywróceniem ruchu na moście w Czapurach oraz zakończeniem prac kanalizacyjnych na ulicy Poznańskiej w Daszewicach autobusy linii nr 527 będą kursowały na  swojej stałej trasie – ze Starołęki przez Czapury, Wiórek, Daszewice do Kamionek.

Informacja Zarządu Transportu Miejskiego w Poznaniu

Jednocześnie zlikwidowana zostanie linia nr 587. Była to tymczasowa linia, zorganizowana przez gminę Mosina, na czas remontu mostu w Czapurach.

Informujemy także, że w tę sobotę (13 grudnia) po raz kolejny będzie można skorzystać z Punktów Informacyjnych PEKA w Murowanej Goślinie:

  • w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji przy ulicy Poznańskiej 16
  • w Klubie Osiedlowym Zielone Wzgórza przy Nowym Rynku 8

Punkty będą czynne w godzinach od 9.00 do 13.00. W punktach będzie można: złożyć wniosek na kartę PEKA, zapisać na karcie PEKA uprawnienie do ulgi w transporcie publicznym, zrobić sobie (bezpłatnie) zdjęcie do wniosku o kartę PEKA, złożyć oświadczenie uprawniające do kupna Biletu Metropolitalnego, a także dowiedzieć się wszystkiego o systemie PEKA.

Punkt PEKA będzie w sobotę 13 grudnia funkcjonował także w Czerwonaku – w hali sportowej Akwen w godzinach od 14.30 do 18.30.

Przypominamy, że 1 stycznia 2015 roku sieć transportu publicznego miasta Poznania oraz  komunikacja zbiorowa gmin Czerwonak i Murowana Goślina zostanie zintegrowana. Będzie w niej obowiązywała jedna taryfa biletowa ZTM Poznań.

Agnieszka Smogulecka

Bartosz Trzebiatowski

Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu

 

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 9.6/10 (Głosujących: 19)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo