Redakcja GMP | piątek, 6 Lut, 2015 | komentarzy 8

Analiza struktury Urzędu Miejskiego w Mosinie

Od 4 lutego, w Urzędzie Miejskim w Mosinie trwa kompleksowa analiza funkcjonowania jego struktury organizacyjnej. Sprawdzany jest zakres zadań realizowanych przez urząd, a także przypisanie ich poszczególnym pracownikom. W efekcie ma powstać projekt nowej struktury organizacyjnej i regulaminu organizacyjnego urzędu, uwzględniające fakt funkcjonowania Burmistrza Gminy Mosina z jednym tylko zastępcą.

Analizę prowadzi Marian Walny – wykładowca uniwersytecki, Wójt Gminy Mieleszyn, a przez dwie kadencje Wójt Gminy Komorniki  i zastępca burmistrza Miasta Luboń.

–  Uważamy, że jego bogate doświadczenie i wiedza z zakresu funkcjonowania innych jednostek, pozwoli na opracowanie optymalnej struktury organizacyjnej Urzędu Miejskiego w Mosinie, co w konsekwencji usprawni pracę urzędu na rzecz mieszkańców – wyjaśnia zastępca burmistrza Przemysław Mieloch.

Urząd Miejski w Mosinie

Mosina urzad miejski

Mosina urząd miejski

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 8.9/10 (Głosujących: 20)
Analiza struktury Urzędu Miejskiego w Mosinie, 8.9 out of 10 based on 20 ratings

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Komentarze (8)

  • Miki
    piątek, 6 Lut, 2015, 9:30:51 |

    Z jednym tylko zastępcom? Teraz to jest “tylko”, przed wyborami było “aż” jednym.

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: 0 (Głosujących: 2)
    • Muniek
      piątek, 6 Lut, 2015, 10:01:35 |

      Poćwicz odmianę przez przypadki

      VA:F [1.9.22_1171]
      Popularność: 0 (Głosujących: 2)
  • KOLESIOSTWO SIĘ SZERZY
    piątek, 6 Lut, 2015, 14:34:28 |

    “Dla mnie szkołą samorządu była gmina Komorniki. Pierwszy wójt – Marian Walny, przez dwie kadencje stworzył podstawy solidnego rozwoju. Uchwalił plany miejscowe najważniejszych terenów, wybudował nawet bezzapachową oczyszczalnię ścieków, która już wtedy prześcigała naszą o 20 lat.”
    https://www.gazeta-mosina.pl/2015/bardzo-istotna-jest-kwestia-uruchomienia-nowych-terenow-inwestycyjnych/

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: 0 (Głosujących: 2)
  • stary mieszkaniec
    piątek, 6 Lut, 2015, 22:03:23 |

    Marian Walny był wójtem Komornik w latach 1990 – 1998. Nie był już wójtem, kiedy w urzędzie w Komornikach pracował Przemysław Mieloch, czyli podana przez Ciebie informacja, że łączyła ich relacja szef-podwładny jest fałszywa.
    Więc o jakim kolesiostwie tu mowa???

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: -1 (Głosujących: 3)
  • Anonim
    piątek, 6 Lut, 2015, 23:44:44 |

    Mydlisz oczy stary mieszkańcu, to co powyżej wkleiłem to był cytat i wypowiedź samego zainteresowanego.

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: +1 (Głosujących: 3)
  • stary mieszkaniec
    sobota, 7 Lut, 2015, 10:31:43 |

    Jakie kolesiostwo? To wzór. Czy to źle?

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: 0 (Głosujących: 2)
  • mosiniak
    czwartek, 12 Lut, 2015, 21:26:34 |

    Marian Walny był wójtem Komornik w latach 1990 – 1998. Moim zdaniem czasy się zmieniły. Struktury wtedy były inne, świat poszedł do przodu!!! Doświadczonego audytora potrzeba a nie kolejnego samorządowca nie ujmując pamiętającego czasy bardzo odległe. Nie mam nic złego na myśli więc źle mnie nie zrozumcie. Poza tym może wreszcie ktoś napiszę /może Pani Redaktor/ coś więcej o tym człowieku, jakieś wykształcenie, doświadczenie w audytach personalnych czy coś podobnego???? Z tego co słyszałem to człowiek zajmujący się śmieciami. Pracował chwile tu, chwilę tam ostatnio doradca w selekcie ale jakieś konkrety!!!???

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: 0 (Głosujących: 2)
  • stary mieszkaniec
    sobota, 14 Lut, 2015, 12:17:16 |

    @ mosiniak ::: Ameryki nie odkrywasz twierdząc że czasy się zmieniły.Warto samemu co poszukać nie czekając by ktoś to zrobił.
    https://www.youtube.com/watch?v=YWF_cf_Jq60
    http://tiny.pl/q3w8w

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: +1 (Głosujących: 1)