Black Friday - Stary Browar Poznań Sprzedaż nieruchomości z wolnej ręki - Grupa Rolnik Berdychowski Volkswagen - id5
Redakcja GMP | środa, 6 maj, 2015 |

Angie Cup 2015 – eliminacje zakończone

Zakończyły się eliminacje do Angie Cup 2015 – I Międzynarodowe Mistrzostwa Kobiet w Tenisie, rozgrywane na kortach twardych Centrum Tenisowego „Angie” w Puszczykowie.

Udział wzięło 40 zawodniczek z 12 krajów, wśród nich 20 Polek. Zawodniczki  walczyły  o 8 miejsc dających awans do turnieju głównego. W serii  finałowej znalazło się  7 Polek. Awans do turnieju głównego uzyskały dwie, Zuzanna Maciejewska  po zwycięstwie  6/1,6/0  z Zuzanną Wilk oraz  Foryś, Weronika Jasmina zwyciężając Alicję Sierzputowską  6/1, 6/2. Najmłodszą zawodniczką eliminacji była zawodniczka z Łotwy 14 letnia Daniela Vismane,  która awans do turnieju głównego uzyskała po zwycięstwie  nad Adą Komorowską 6/2,6/2. Jutro, w poniedziałek rozpoczyna się turniej główny, w którym  zagra 8 Polek. Odbędą się trzy gry singlowe i cztery deblowe. Początek gier  godz. 12.00. Drugi  mecz od godz. 12 zagra polski debel Olga Brózda /Zuzanna Maciejewska- Kolesnikowa Ksenia (Rus)/ Zatulko,Valeri (UKR). Pozostałe mecze we wtorek  Szczegółowe informacje na stronie turniejowej www.angiecup.pl. Wstęp wolny. Zapraszamy

Andżelika Kerber - tenisistka z Puszczykowa

Andżelika Kerber – tenisistka z Puszczykowa

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 9.8/10 (Głosujących: 13)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Puszczykowo

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo