T-Roc Salon VW Berdychowski Łukasz Grabowski radny w sejmiku woj. wielkopolskiego Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wielkanoc w Starym Browarze w Poznaniu - złap zająca w apce
Redakcja GMP | środa, 18 mar, 2015 |

Było głośno i kolorowo

Z okazji Dnia Kobiet, który obchodzony jest na świecie od ponad 100 lat, Stowarzyszenie Nowoczesna Rzeczpospolita Mosińska kolejny już raz zorganizowało dla pań wspaniały koncert, tym razem połączony z interesującym pokazem mody. W sali reprezentacyjnej Mosińskiego Ośrodka Kultury zrobiło się bardzo głośno i kolorowo.

Grali muzycy z Mosińskiej Akademii Muzycznej, śpiewały świetne wokalistki – mieszkanki naszego miasta, a do tego po wybiegu przechadzały się „modelki” z formacji tanecznej. Całości dopełniał nieoceniony konferansjer, Andrzej Kasprzyk. Wszystkie miejsca na widowni i tym razem były zajęte. W pokazie uczestniczyły, prezentując swoje kolekcje odzieży sklepy: Jantar – Grażyny Tarocińskiej, Kate Fashion – Katarzyny Paczyńskiej, Kreacja – Krystyny Wielgosz i Marii Kosz, LaMia – Izabeli Kowalewskiej.

pokaz mody

pokaz mody

Modelki z formacji tanecznej AKTIV – przygotowały panie Justyna Siwierska i Joanna Stachowiak. Gościnnie wraz z muzykami akademii wystąpiła Joanna Wojciechowska, która oczarowała swoim głosem publiczność. Słodką niespodziankę dla pań ufundowała firma LIMARO – Alicji Tymińskiej, a całość nagłaśniali Jacek i Norbert Rogalka. Za pomoc i wsparcie koncertu składam serdeczne podziękowanie.
Prezes Stowarzyszenia Jolanta Szymczak

Było głośno 3

Było głośno5

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj