Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Kowbojski modowy piknik w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | poniedziałek, 28 paź, 2019 |

Którędy na cmentarz w święto zmarłych? Będą utrudnienia

Informujemy, że w dniu 1 listopada 2019 r. od godz. 7:00 do godz. 17:00 będzie obowiązywać tymczasowa organizacja ruchu na ulicach prowadzących do cmentarza parafialnego w Mosinie. Fragment ul. Poznańskiej od skrzyżowania z ul. Kościelną do ul. Słowackiego będzie zamknięty dla ruchu drogowego.

Zakres tymczasowej organizacji ruchu będzie obowiązywał na ulicach Kościelnej, Poznańskiej i Słowackiego zgodnie z załączonym schematem.

Dojazd do mosińskiej nekropolii będzie możliwy poprzez:

wjazd od strony pl. 20 Października w ul. Kościelną i dalej wzdłuż Kościoła pw. Św. Mikołaja do ul. Spokojnej (dostępne parkingi przy Kościele oraz przy cmentarzu parafialnym przy ul. Spokojnej), wjazd od strony pl. 20 Października w ul. Kościelną i dalej ul. Kościuszki do ul. Spokojnej (dostępne parkingi przy Kościele oraz przy cmentarzu parafialnym przy ul. Spokojnej),

Wyjazd z mosińskiej nekropolii będzie możliwy ul. Spokojną do ul. Kościuszki, a następnie w kierunku na:

ŚREM – skręt w lewo na ul. Poznańską a następnie w prawo w ul. Słowackiego,
POZNAŃ – skręt w prawo w ul. Poznańską dalej dojazd do Szosy Poznańskiej (droga wojewódzka) lub do ul. Rzeczpospolitej Mosińskiej.

Mosina: Akcja znicz

Ponadto w dniu 1 listopada 2019 r. będzie również udostępniony parking przy Szkole Podstawowej nr 1 w Mosinie, z którego będzie udostępnione przejście do cmentarza parafialnego. Wjazd na parking od strony ul. Szkolnej.

UWAGA!

Fragment ul. Poznańskiej od skrzyżowania z ul. Kościelną do ul. Słowackiego będzie zamknięty dla ruchu drogowego.

W związku z powyższym prosimy kierowców o zwracanie uwagi na znaki drogowe oraz dostosowanie się do poleceń kierujących ruchem.

źródło: Urząd Miejski w Mosinie

parking przy cmentarzu w Mosinie

parking przy cmentarzu w Mosinie

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi: , , ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj