Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | czwartek, 13 cze, 2019 | komentarze 2

Zamknięcie przejazdu kolejowego w Puszczykowie

Informacja o zamknięciu przejazdu kolejowego w Puszczykowie. W związku z pracami remontowymi przejazd zamknięty będzie w nocy z 22 na 23 czerwca.

Informacja o tymczasowym zamknięciu przejazdu kolejowego w Puszczykowie

Jak informuje firma PPU Dromo Sp. z o.o., wykonawca robót:

W związku z remontem przejazdu kolejowego w km 152,183 na ul. Poznańskiej w Puszczykowie, uprzejmie informujemy, że w nocy 22/23.06.2019r. , w godz. 21:00 do 6:00  przejazd zostanie zamknięty. Objazd wyznaczono ul. Wysoką, drogą powiatową nr 2495P oraz ul. Dworcową, Ratajskiego i Wczasową w obrębie m. Puszczykowo. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. – informują przedstawiciele firmy PPU Dromo Sp. z o.o..

Jaki jest zakres tego remontu tego przejazdu?

– Na przejeździe kolejowo-drogowym w ul. Poznańskiej w Puszczykowie uzupełnimy warstwę kruszywa pod torem i wymienimy płyty, po których przejeżdżają samochody. Zapewni to sprawny ruch pociągów i samochodów. Planujemy rozpocząć prace w sobotę, 22 czerwca o godz. 21:00 i zakończyć je w niedzielę, 23 czerwca do godz. 6:00. Roboty nie wpłyną na ruch pociągów, które w tym czasie przejadą drugim torem. Zostało to uzgodnione z przewoźnikami. Na czas wymiany podtorza obowiązywać będzie tymczasowa organizacja ruchu, uzgodniona z samorządem. W trakcie prac kierowcy ominą przejazd m.in. przez ul. Wysoką oraz Dworcową i Wczasową. O zmianach będzie informować czytelne oznakowanie.  – odpowiedział redakcji GMP Pan Radosław Śledziński z Zespółu Prasowego PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

ul. Poznańska – przejazd kolejowy w Puszczykowie

ul. Poznańska – przejazd kolejowy w Puszczykowie

Puszczykowo – dworzec PKP przy ulicy Poznańskiej w Puszczykowie

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Puszczykowo

Tagi: ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (2)

  • Czesław
    piątek, 14 cze, 2019, 9:39:46 |

    W tamtym miejscu znajduje się droga nr 2495P, a nie 245P.

  • piątek, 14 cze, 2019, 9:43:40 |

    Dziękujemy Czesław, poprawione.

Skomentuj