Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | poniedziałek, 14 wrz, 2020 |

Mosinianie płyną z Puszczykowa do Bałtyku

Lato żegna nas w tym roku bardzo słoneczną i ciepłą pogodą. Do jego zakończenia pozostał jeszcze tydzień. Ten czas i tą ładną pogodę postanowiła aktywnie i pozytywnie wykorzystać czwórka przyjaciół, mieszkańców Mosiny. Właśnie dzisiaj, o 6:00 rano, rozpoczęli swoją siedmiodniową, kajakową wyprawę z Puszczykowa do Dziwnowa, czyli Wartą do Bałtyku.

Całość trasy liczy prawie 500 kilometrów. Dziennie muszą pokonać ok. 70 kilometrów co będzie na pewno sporym wysiłkiem. Tak wygląda aktywna strona ich wyprawy. Druga strona, ta pozytywna, to zbiórka charytatywna na rzecz Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Do dnia rozpoczęcia wyprawy zebrali już dla dzieci ponad 1000 zł.

Bez wątpienia dzieciom będących pod opieką fundacji potrzebne jest wsparcie, którego każdy z nas może udzielić wpłacają dowolną kwotę.

LINK do zbiórki —> https://www.siepomaga.pl/kajakaminadmorze

Wsparcia będzie potrzebował Bartek, Sebastian, Mikołaj i Michał. Ich wyprawę można śledzić za pomocą portalu facebook.com. Na swoich profilach zamieszczać będą codziennie informacje o postępach w trasie oraz o tym, co ich na niej spotyka.

Przyda im się doping w postaci dobrego słowa zamieszczonego w komentarzu.

Życzymy wam dobrej pogody, tej atmosferycznej i pogody ducha, wielu wspaniałych przygód, a przede wszystkim osiągnięcia zamierzonego celu. Ahoj!

Przygotowania do startu na przystani w Puszczykowie

Przygotowania do startu na przystani w Puszczykowie

Pierwsze dwa kajaki już na wodzie

Wyprawa rozpoczęta

Więcej: http://www.kajaki2.pl/mosinianie-plyna-z-puszczykowa-do-baltyku/

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina, Puszczykowo

Tagi: , , ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj