Black Friday - Stary Browar Poznań Berdychowski Volkswagen - id5
Redakcja GMP | wtorek, 2 lis, 2021 |

Tragiczny wypadek na A2. Są utrudnienia

Dzisiaj (02.11), w godzinach popołudniowych na autostradzie A2 za węzłem Poznań Luboń, na jezdni w kierunku Warszawy doszło do tragicznego wypadku. Nie żyje kierowca ciężarówki.

Jak tłumaczą strażacy, na poznańskim odcinku autostrady A2, między Krzesinami a Luboniem doszło do wystrzału opony w ciężarowce. Kierowca zatrzymał pojazd, aby dokonać naprawy. W czasie wymiany koła został przygnieciony przez kabinę ciężarówki.

– Niestety, mimo reanimacji 35-latka nie udało się uratować – poinformowała Marta Mróz z wielkopolskiej policji.

Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Poszkodowanego wyciągnięto spod samochodu, reanimowano i przetransportowano karetką pogotowia do szpitala. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł. Dokładne przyczyny wypadku bada prokuratura.

Podczas działań służb oba pasy ruchu zostały zablokowane. Po godz. 14 przejazd został otwarty, jednak w okolicy miejsca zdarzenia w dalszym ciągu występują korki.

Korek po wypadku na A2 fot. Rafał Wojtyniak

Korek po wypadku na A2 na wysokości Lubonia; fot. Rafał Wojtyniak

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 10.0/10 (Głosujących: 3)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi: , , , ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo