Berdychowski Volkswagen - Nowy T-Roc WGN Nieruchomości
Marta Mrowińska | piątek, 28 sty, 2022 |

„Przejrzyj na oczy” – licytujemy i pomagamy!

We wrześniu br. w mosińskim klubie sportów walki Shootboxer odbyły się warsztaty prowadzone przez Marcina Różalskiego. Wówczas to nasz artysta, Radosław Senftleben, zdobył zdjęcie z autografem “Różala”. Postanowił połączyć to wydarzenie z Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i przekazał zdjęcie na licytację.

Taka niespodzianka z pewnością ucieszy każdego fana “Różala”, dlatego zapraszamy do licytacji! Cena wywoławcza to 5 zł. Licytować będzie można już wkrótce na profilu społecznościowym gazety, wpisując w komentarzu pod postem ze zdjęciem licytowaną kwotę.

Marcin Różalski i Radosław Senftleben

Koniec licytacji – 30 stycznia 2022 r., godz. 23:59. Po zakończeniu licytacji osoba wygrywająca wpłaca na konto WOŚP wylicytowaną kwotę. Po dokonaniu wpłaty zdjęcie można będzie odebrać w siedzibie redakcji. Istnieje również możliwość wysyłki pod wskazany adres (na koszt osoby wygrywającej).

zdjęcie z autografem „Różala”, będące przedmiotem licytacji

Uwaga! Na zwycięzcę czeka dodatkowa niespodzianka, przygotowana specjalnie na tę okazje przez naszego artystę!

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 10.0/10 (Głosujących: 2)
Napisano przez Marta Mrowińska opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi:

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo