Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Kowbojski modowy piknik w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | środa, 3 lip, 2024 | 1 Komentarz

Bartłomiej i Sebastian z Mosiny pokonali Polskę kajakiem!

Bartłomiej i Sebastian z Drużyny Szpiku, zawodnicy klubu Shootboxer Mosina, osiągnęli swój ambitny cel – przepłynęli Polskę kajakiem z Przemyśla do Świnoujścia.

Po trzynastu dniach na wodzie, Bartłomiej i Sebastian zakończyli swoją niesamowitą kajakową podróż. Łącznie przepłynęli 1123 km, pokonując różnorodne wyzwania na trasie. Ich determinacja i wytrwałość zasługują na ogromne uznanie.

Jak relacjonują, ostatni dzień wyprawy okazał się jednym z najtrudniejszych. Na Zalewie Szczecińskim musieli zmierzyć się z dużymi falami, prawie jak na pełnym morzu. Pomimo ciężkich warunków, udało im się pokonać ten odcinek wzdłuż brzegów. Ich determinacja pozwoliły im bezpiecznie dotrzeć do mety.

Jak tłumaczą, podczas wyprawy spotkali wielu życzliwych ludzi, którzy wspierali ich na różne sposoby.

W czasie wyprawy przepłynęli:
– San
– Wisłę
– Brdę
– Kanał Bydgoski
– Noteć
– Wartę
– Odrę
– Zalew Szczeciński

Podczas całej wyprawy Bartłomiej i Sebastian prowadzili zbiórkę charytatywną, która będzie aktywna do 14 lipca. Wszystkich chętnych do wsparcia zachęcamy do odwiedzenia strony: https://www.siepomaga.pl/en/1200-km-kajakami

Gratulujemy chłopakom i życzymy kolejnych udanych wyzwań!

Bartłomiej i Sebastian podczas wyprawy

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi: , , ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (1)

  • Gość
    poniedziałek, 8 lip, 2024, 17:23:29 |

    Brawo dla tych Panów!

Skomentuj