Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Kowbojski modowy piknik w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | poniedziałek, 4 lis, 2013 | 1 Komentarz

Spółdzielnie socjalne w Mosinie – spotkanie

Jeśli jesteś osobą bezrobotną, która chciałaby podjąć pracę w jednej z dwóch powstających w Mosinie spółdzielni socjalnych, zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 6 listopada br. (środa) o godzinie 11.00 w sali 110 Urzędu Miejskiego w Mosinie. W trakcie spotkania zostaną przedstawione informacje na temat zasad funkcjonowania spółdzielni, zatrudnienia, profilu działalności.

Uwaga! Zmiana miejsca spotkania: 6 listopada br. (środa) o godzinie 11.00 – sala kolumnowa Mosińskiego Ośrodka Kultury.

Spółdzielnia socjalna

Czym jest spółdzielnia socjalna? Jest to coraz bardziej popularna forma przedsiębiorstwa społecznego, w ramach którego m.in. osoby bezrobotne mają szansę na poprawę swojej sytuacji życiowej, poprzez podjęcie zatrudnienia w spółdzielni i wspólną pracę na rzecz jej rozwoju. Cykl szkoleń rozpoczynający proces powołania spółdzielni rozpocznie się w grudniu br. i będzie prowadzony przez Fundację Pomocy Wzajemnej Barka. Rozpoczęcie działalności spółdzielni ma nastąpić w roku 2014.

Osoby zainteresowane pracą w spółdzielni prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu do dnia 4 listopada, pod numerem tel. 61 8192-746.

źródło: mosina.pl

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (1)

  • Roman
    środa, 6 lis, 2013, 0:11:50 |

    Szkoda, że tak późno ukazała się informacja, skoro trzeba potwierdzać swoje przybycie

Skomentuj