Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - Nowy T-Roc
Redakcja GMP | piątek, 20 mar, 2015 |

MIŁOSNE SZCZĘŚCIA OKRUCHY po raz piąty

Mosińska Biblioteka Publiczna przygotowała w lutym piątą już edycję tytułowego programu. Impreza słowno-muzyczna z wkomponowanym w część artystyczną plebiscytem na „Najpiękniejsze wyznania miłosne” wpisała się już na trwałe w kalendarz kulturalnych imprez miasta.

Propozycje utworów w tym roku zgłosili dyrektorzy przedszkoli z naszej gminy. Zanim wysłuchaliśmy recytacji wystąpił mosiński zespół „Po trzecie”, którego twórczość opiera się na utworach autorstwa Macieja, jednak grupa nie stroni od wykonywania znanych i lubianych hitów, aranżowanych oczywiście w swoim charakterystycznym stylu. W części konkursowej mieliśmy przyjemność wysłuchać pięciu utworów. W tym roku publiczność zachwyciła się aż dwoma tekstami, przyznając im jednakowe ilości głosów: wygrał ex aequo wiersz Adama Mickiewicza oraz powieść Nicolasa Evansa „Serce w ogniu”. Wykonawcom serdecznie gratulujemy! Dziękujemy za uczestnictwo oraz tym wszystkim, którzy przyczynili się do zaistnienia tej imprezy.

Miłosne szczęścia okruchy - występ

Miłosne szczęścia okruchy – występ

Chcieliśmy zaproponować wszystkim mieszkańcom naszej gminy tworzenie kolejnej edycji „Miłosnych szczęścia okruchów”. Prosimy o podzielenie się z nami ulubionymi tekstami o tematyce miłosnej. Swoje propozycje można złożyć bezpośrednio w bibliotece, mailem, listownie czy w jakiejkolwiek formie, jaka Państwu odpowiada. Do tekstów prosimy dołączyć uzasadnienie wyboru, podać swoje nazwisko, imię, kontakt oraz osobę, która zaprezentuje zgłoszony do plebiscytu tekst (osoba pełnoletnia). Na propozycje czekamy do 1 września br.

Więcej o imprezie można przeczytać na stronie Biblioteki lub Urzędu Miejskiego:

www.bibliotekamosina.pl http://mosina.pl

Mosińska Biblioteka Publiczna

Miłosne

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 9.3/10 (Głosujących: 22)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo