Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - Nowy T-Roc
Redakcja GMP | sobota, 4 cze, 2016 |

Ponad milion złotych do rozdysponowania

Rada Miejska w Mosinie w dniu 17 maja 2016r. podjęła Uchwałę XXXI/256/16 w sprawie przeprowadzenia konsultacji z mieszkańcami Gminy Mosina na temat części Budżetu Gminy Mosina na 2017 rok, przeznaczonej do zrealizowania w formie Budżetu Obywatelskiego.

Budżet Obywatelski Gminy Mosina

Co to oznacza? W ramach Budżetu Obywatelskiego Gminy Mosina /BOGM/ powierzane jest mieszkańcom prawo rozdysponowania części środków z budżetu Gminy Mosina na 2017 rok, czyli 1 202 915 zł na cele, które uznają za najważniejsze dla rozwoju ich własnego sołectwa czy osiedla. Z tych środków, zgodnie z ustalonym podziałem, będą finansowane zadania inwestycyjno-remontowe należące do zadań własnych Gminy, możliwe do realizacji w trakcie jednego roku budżetowego, np. nowy plac zabaw, siłownia zewnętrzna, chodnik. Na propozycje gmina czeka od 8 czerwca br. / po uprawomocnieniu się Uchwały/ do 15 lipca 2016r. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej www.mosina.pl/bogm.

budżet obywatelski - plakat

budżet obywatelski – plakat

Burmistrz Gminy Mosina Jerzy Ryś zaprasza do aktywnego włączenia się w prace nad Budżetem Obywatelskim Gminy Mosina.

źródło: mosina.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 9.5/10 (Głosujących: 15)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo