Tragedia na torach

Wczoraj w godzinach wieczornych strażacy z OSP Mosina otrzymali wezwanie do tragicznego wypadku. Doszło do niego na torach kolejowych w Luboniu; w wypadku zginął młody mężczyzna. Według relacji świadków maszynista dosyć długo dawał sygnał dźwiękowy, nie udało się jednak uniknąć potrącenia mężczyzny.

Niestety nie udało się też uratować mężczyzny, który zmarł na miejscu. Sprawę wypadku badają służby oraz prokuratora, które wyjaśniają przyczyny tej tragedii oraz tożsamość ofiary.

Na miejscu został podstawiony nowy pociąg do którego przetransportowano wszystkich pasażerów jadących pociągiem relacji Poznań Główny – Leszno.

Na torach kolejowych w Luboniu zginął młody mężczyzna - akcja służb
Na torach kolejowych w Luboniu zginął młody mężczyzna – akcja służb

Autor Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Sprawdź również

Według śledczych produkcja była prowadzona w sposób ciągły i zorganizowany

Pięć osób zatrzymanych po akcji CBŚP w Mosinie. Miliony papierosów dziennie (aktualizacja)

Nielegalna linia produkcyjna służąca do wytwarzania półproduktów wykorzystywanych przy produkcji papierosów została zlikwidowana na terenie …

2 komentarze

  1. Straszna tragedia

  2. Niestety,okres największej ilości samobójstw to właśnie teraz

Dodaj komentarz