Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Marta Mrowińska | piątek, 12 sty, 2018 | 1 Komentarz

Kobiety rozwijają się w Mosinie

Od jakiegoś czasu mieszkanki naszej gminy mają możliwość uczestniczenia w nietypowych spotkaniach o ciekawie brzmiącej nazwie: Rozwijalnia Kobiet Biznesu.

Spotkania – jak wskazuje nazwa – kierowane są do kobiet, które prowadzą własne firmy, ale także do tych, które dopiero myślą o założeniu swojego biznesu. Jest to także dobre miejsce dla pań, które szukają inspiracji, motywacji do działania, pomysłu na siebie, wszystkich, które chciałyby coś zmienić w swoim życiu i realizować własne pasje, cele, spełniać marzenia.

Raz w miesiącu kobiety mają okazję spotkać się, podzielić doświadczeniami związanymi z prowadzeniem swojego biznesu, wzajemnie motywować, wymienić kontaktami, nawiązać nowe znajomości. Spotykają się nie tylko w Mosinie: regularne warsztaty odbywają się już także w Kórniku, Swarzędzu, Poznaniu i Wrześni.

Pomysłodawczynią i organizatorką spotkań Rozwijalni jest Anna Diller – trener kreowania wizerunku, przez 2 kadencje wiceprezes ds Public Relations w organizacji Toastmasters Poznań, współzałożycielka Klubu Aktywnego Trenera, autorka licznych szkoleń na temat profesjonalnego wizerunku. Na zajęcia często zaprasza innych ekspertów z różnych dziedzin, którzy przeprowadzają krótki warsztat o tematyce związanej z rozwojem własnej firmy: sprzedażą, storytellingiem, promocją firmy w mediach społecznościowych, wystąpieniami publicznymi, motywacją, wizerunkiem, autoprezentacją itp.

Grudniowe spotkanie w Mosinie odbyło się w Centrum Języków Obcych Active Lingua i dotyczyło budowania marki osobistej, a poprowadziła je pani Anna. W pierwszej części uczestniczki zdobyły informacje, czym jest marka osobista, do czego jest nam potrzebna i na co zwrócić uwagę przy jej tworzeniu; poznały także etapy budowania marki osobistej. Druga część – warsztatowa – obejmowała dzielenie się własnym doświadczeniem biznesowym lub pomysłem na siebie – ciekawa była tutaj praca w dwójkach, podczas której panie miały możliwość stworzenia wizji współpracy między sobą (całkiem realne do wprowadzenia w życie!). Uczestniczki otrzymały również inspirujące wskazówki na temat storytellingu oraz spróbowały napisać własną historię – posłuży ona jako element pozwalający wyróżnić się spośród innych firm i uczynić własną markę niepowtarzalną i wzbudzającą zainteresowanie.

Trzy godziny spotkania wykorzystywane są maksymalnie – nawet przerwa jest okazją do wymiany informacji, doświadczeń, nawiązania nowych kontaktów. Drogie Panie – jeśli zatem którejś z Was brakuje motywacji do działania, jeśli szukacie pomysłu na udoskonalenie swojej działalności lub – inspiracji do zmiany, energii i świeżego spojrzenia na swoje życie zawodowe – zapraszamy! Kolejne spotkanie Rozwijalni Kobiet w Mosinie już 18 stycznia 2018 r. Szczegółów szukajcie na stronie: www.rozwijalniakobiet.pl i na facebooku Rozwijalni.

(zdjęcia pochodzą ze spotkania Rozwijalni w Mosinie. Autor zdjęć: Małgorzata Sobczak Fotografia @malgorzatasobczakfotografia)

Napisano przez Marta Mrowińska opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Wasze komentarze (1)

  • WOŚP
    sobota, 13 sty, 2018, 23:44:01 |

    Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy na cenzurowanym w gazecie ?????

Skomentuj