Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Kowbojski modowy piknik w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | sobota, 13 kwi, 2019 |

Pożar samochodu ze skutkiem śmiertelnym

Dzisiaj (13.04), w godzinach porannych strażacy zostali wezwani do pożaru samochodu przy ulicy Chełmońskiego w Mosinie. Niestety okazało się, że w pojeździe znajdowały się zwłoki człowieka.

Podczas gaszenia pojazdu, strażacy zauważyli w pojeździe zwłoki mężczyzny.

– Na miejsce skierowane zostały nasze dwa zastępy straży pożarnej. Gdy strażacy dojechali pod wskazany adres, ogniem objęty był cały samochód. Po ugaszeniu auta wewnątrz ujawnione zostały zwłoki mężczyzny. Szczegóły tragicznego zdarzenia wyjaśniane będą przez policjantów – powiedział dyżurny poznańskich strażaków.

Na razie nie jest znana tożsamość mężczyzny ani szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Na miejscu pracowała policja, biegły oraz prokurator. Do tej pory nie udało się ustalić tożsamości mężczyzny – poinformował Piotr Garstka z zespołu prasowego wielkopolskiej policji.


Wcześniej tego samego dnia, przed godziną 4 rano, doszło również do innego pożaru. Palił się pojazd na ulicy Nadwarciańskiej w Puszczykowie. W tym przypadku na szczęście nikogo nie było w środku.

Dnia 13.04.2019 przed godziną 4:00 SKKM w Poznaniu zadysponował nas do pożaru. Na miejscu okazało się że płonie samochód osobowy. Działania trwały około godziny. – poinformowali strażacy z OSP Puszczykowo.

tragiczny pożar samochodu w Mosinie

pożar samochodu na ulicy Nadwarciańskiej w Puszczykowie fot. OSP Puszczykowo

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina, Puszczykowo

Tagi: , , ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj