Berdychowski Volkswagen - ID.4 Elektryczny SUV
Redakcja GMP | czwartek, 18 lipiec, 2019 |

⚠️ Trwają poszukiwania 16-letniej Amelii

Amelia Florczyk ma 163 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała i proste włosy do ramion w kolorze ciemny blond. Nosi grzywkę oraz okulary. Z domu wyszła ubrana w czarne, zapinane buty typu lakierki, ciemnogranatowe jeansy, granatową koszulkę i jasnoszarą, rozpinaną bluzę z kapturem z obrazkiem Hello Kitty na plecach.

Amelia zaginęła we wtorek 16 lipca w Miejskiej Górce koło Rawicza (woj. wielkopolskie).

O zaginięciu 16-letniej Amelii poinformowała na Facebooku jej mama.
Amelia na pewno żyje ale w tej chwili nie wiadomo gdzie jest- może być w każdej części Polski. Amelia nie jest sama. Ma 16 lat ale wygląda na młodszą. – poinformowała matka Amelii

Amelia jest nastolatką z zespołem aspergera. Z tego powodu oraz napadów lękowych może (ale nie musi) zachowywać się „dziwnie”- sztywno chodzić, machać rękami.

Jak twierdzi rodzina poszukiwana nastolatka może być w każdej części Polski. Amelia prawdopodobnie podróżuje z 24 – letnim mężczyzną. 185 cm wzrostu, szczupły, ciemne włosy. Prawdopodobnie ubrany jest w szare spodnie, czarną kurtkę i biała czapkę z daszkiem. Mężczyzna również ma zespół aspergera.

16 letnia Amelia - trwają poszukiwania

16 letnia Amelia – trwają poszukiwania

16 letnia Amelia - trwają poszukiwania

Wszystkie osoby, które posiadają informacje na temat miejsca pobytu Amelii Florczyk proszone są o kontakt z policją pod numerem telefonu 112 lub (065) 546 62 00.


Co to jest zespół Aspergera?

Zespół Aspergera to zaburzenie rozwoju, mieszczące się w spektrum autyzmu. Objawia się m.in. upośledzeniem umiejętności społecznych, trudnością w akceptowaniu zmian oraz ograniczoną elastyczność myślenia przy braku upośledzenia umysłowego. Zdarza się, że osoby z zespołem Aspergera mają zawężone, często obsesyjne zainteresowania.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 10.0/10 (Głosujących: 3)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi: ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj