Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | piątek, 31 sty, 2020 | komentarze 4

Policyjna akcja na Sowinieckiej

– Mnóstwo policji w kominiarkach, ludzie pozakuwani w kajdanki leżący na ziemi, ciężarówka zatrzymana na samym wjeździe. Wygląda to wszystko bardzo poważnie.” – informują mieszkańcy.

Dzisiaj (31.01) na ulicy Sowinieckiej w Mosinie miała miejsce niecodzienna akcja policji. Funkcjonariusze grupy operacyjnej zatrzymali mężczyznę i zabezpieczyli czarne worki. Podobna akcja miała taż miejsce w Luboniu.

Dziś około południa na ulicy Sowinieckiej grupa operacyjna policji zatrzymała mężczyznę. Na miejscu pojawili się też policyjni technicy, którzy zabezpieczyli ślady w pojeździe marki Mercedes. Obok pojazdu znajdowały się czarne worki, które według wstępnych ustaleń mogły zawierać nielegalne substancje. Świadkowie mówią, że przy zatrzymaniu padły strzały, prawdopodobnie ostrzegawcze. – poinformowała TTVI Mosina

Do podobnej akcji doszło dzisiaj również w Luboniu:

– Co antyterroryści robią od 3 godzin w Luboniu na ul. Jachtowej, kręcą się przy autach dwie osoby leżą skute na ziemi – napisał Czytelnik portalu epoznan.pl.

Jak poinformował Maciej Święcichowski z biura prasowego wielkopolskiej policji, nie były to działania ani poznańskich ani wielkopolskich policjantów.

Aktualizacja:

– Dziś Policjanci przyznają, że zarówno w Luboniu i Mosinie działali wielkopolscy i poznańscy funkcjonariusze. Jak poinformował podkom. Maciej Święcichowski z biura prasowego wielkopolskiej policji prowadzono w tym miejscu działania do sprawy o charakterze kryminalnym. Policjanci na razie nie podają szczegółowych informacji – podaje epoznan.pl

Więcej informacji na temat tego zdarzenia już wkrótce.

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi: , ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (4)

 • Art
  piątek, 31 sty, 2020, 21:57:32 |

  Jak poinformował Maciej Święcichowski z biura prasowego wielkopolskiej policji, nie były to działania ani poznańskich ani wielkopolskich policjantów.

  Więcej To byli to przebierańcy czy jak.Jak na swoim podwórku ktoś inny robi porządek?Nie rozumiem….

 • Gość
  sobota, 1 lut, 2020, 21:57:57 |

  Bo to był Chuck Noris

 • Gość
  niedziela, 2 lut, 2020, 1:31:17 |

  Nie wiem o co chodziło, ale tego samego dnia widziałem gościa przebranego za Batmana jak szedł z ćmikiem

 • Ronin
  niedziela, 2 lut, 2020, 1:34:03 |

  To była akcja mosińskiego magistratu wymierzona w uchylających się od segregacji śmieci obywateli. Teraz deklaracje będą szły, że hej.

Skomentuj