Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Teatr na leżakach w Starym Browarze w Poznaniu
Materiały partnera | wtorek, 13 lip, 2021 | komentarze 3

Przyjazne miejsce pracy

Największy na świecie operator logistyczny, firma DHL Supply Chain tworzy nowe miejsca pracy w regionie! DHL współpracując wraz z klientem Zalando, mającym największy wybór modowych trendów w Europie otwierają nowe centrum dystrybucyjne, które zlokalizowane będzie w Żernikach pod Poznaniem, w okolicy węzła autostrady A2 i drogi ekspresowej S11.

DHL od prawie 3 lat z powodzeniem zarządza operacją logistyczną dla swojego klienta w Głuchowie, koło Łodzi. Ogromne zainteresowanie zakupami online pozwala na dalszy rozwój biznesu i otwarcie kolejnego magazynu w Polsce. W nowym miejscu pracy tylko do końca obecnego roku zatrudnienie znajdzie prawie 1000 pracowników. Magazyn będzie wyposażony w zaawansowane technologie automatyzacyjne i rozwiązania intralogistyczne, w tym dwie wielopoziomowe wieże wysokiego składowania, które pomieszczą kilkanaście milionów sztuk asortymentu.

Magazyn DHL - Zalando Żerniki

Magazyn DHL – Zalando Żerniki

Tym, co wyróżnia nas wśród innych pracodawców są: przyjazna, rodzinna atmosfera, bezpłatne dojazdy do miejsca pracy z wielu kierunków, jak również dofinansowanie do posiłków i benefity takie jak „wczasy pod gruszą”, premie świąteczne, bezpłatną opiekę medyczną, dofinansowanie kart sportowych. Przede wszystkim DHL może zaoferować duże możliwości rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

Kierunki transportu pracowniczego do centrum dystrybucyjnego w Żernikach

Kierunki transportu pracowniczego do centrum dystrybucyjnego w Żernikach.

Szczera i dwukierunkowa komunikacja pozwala na tworzenie przyjaznej atmosfery pracy. Każdy pracownik ma realny wpływ na tworzone środowisko pracy. Doceniamy zaangażowanie, pasję i zapewniamy rozwój pracowników. Współpracujemy z osobami które rozpoczynały karierę od pracownika magazynowego, a dziś zajmują funkcje kierownicze. Ważne jest dla mnie by pracownicy czuli się docenieni i czuli, że mają wpływ na miejsce pracy, w którym spędzają znaczną część dnia. Razem tworzymy zgrany Zespół. (Marcin Daroch, Dyrektor Oddziału Zalando w Głuchowie k. Łodzi)”

DC Site Manager Marcin Daroch

DC Site Manager Marcin Daroch

W nowym magazynie DHL do końca roku planuje zatrudnić prawie 1000 osób, natomiast liczba pracowników w najbliższych latach będzie rosła. To nie lada wyzwanie dla organizacji, lecz kluczem do tego jest pozytywna atmosfera, która tworzy to miejsce pracy i czyni je przyjaznym dla wszystkich. W DHL budujemy kulturę pracy poprzez świętowanie dobrych wyników, szczególnych osiągnięć firmy, konkursy i wspieranie akcji charytatywnych. Nasz wykwalifikowany zespół operacyjny zapewnia serwis na najwyższym poziomie. Poszukujemy pracowników magazynowych, operatorów wózków widłowych i menadżerów. Jako pracodawca, DHL oferuje pracownikom możliwość zdobycia doświadczenia i poszerzenia swoich możliwości. Dzięki temu możliwości rozwoju w DHL są praktycznie nieograniczone.

magazyn DHL

Pracownicy DHL

Asortyment na magazynie to w dużej mierze ubrania, buty i akcesoria odzieżowe, co czyni pracę niezwykle lekką. Jest to praca odpowiednia zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn bez przedziałów wiekowych. W pracy poradzi sobie każda osoba, dzięki profesjonalnym pakietom szkoleń oraz – co pokazuje doświadczenie, nawet osoby nie mające wcześniej styczności z pracą na magazynie potrafią radzić sobie w naszym środowisku świetnie.

Poszukujemy pracowników magazynowych, operatorów wózków widłowych i liderów zespołu. Magazyn pracował będzie w trybie 3 zmianowym, przez 7 dni w tygodniu. Każdy zanim podejmie decyzję o rozpoczęciu pracy u nas, może zobaczyć jak wygląda magazyn w Głuchowie na filmie dostępnym w mediach społecznościowych:

Aktualne oferty pracy znajdują się na stronie: https://www.pracuj.pl/praca/pracownik-magazynowy-zerniki-pow-poznanski-gm-kornik,oferta,1001005182

Zapraszamy do wysyłania aplikacji na adres: pracujwdhl@dhl.com.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 539 876 398.

Napisano przez Materiały partnera opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Wasze komentarze (3)

 • Płotka
  wtorek, 13 lip, 2021, 11:09:13 |

  A pomyśleć , że coś takiego mogłoby także stanąć w Mieczewie.

 • Badylarz
  środa, 14 lip, 2021, 8:16:52 |

  Pewnie na jakiś wodociag pójdzie czesc pieniędzy

 • wtorek, 4 sty, 2022, 0:01:46 |

  Kogo szukacie do pracy szukam pracy odp

Skomentuj