T-Roc Salon VW Berdychowski Stary Browar - Black Weekend
Redakcja GMP | sobota, 4 lis, 2023 |

Listopadowy numer GMP w punktach sprzedaży!

Listopadowy numer Gazety trafił do większości punktów sprzedaży. O czym piszemy w tym miesiącu?

Z okładki zerkają na Was mosińscy szewcy: zakład panów Cebulskich kończy w tym roku 60 lat! Zapraszamy do rozmowy z panem Arkadiuszem, wielu wspomnień, podsumowań i historii. Materiał okraszony jest fotoreportażem autorstwa Małgorzaty Sobczak.

Druga historia z okładki to artykuł o Zielonym Talizmanie: stowarzyszeniu, którego statutowym celem jest wspieranie obronności kraju oraz kształtowanie prawdziwie patriotycznych postaw. Szkolenia odbywają się w okolicach Mosiny i są nie lada gratką dla tych, którzy gotowi są przekroczyć granice swojego komfortu i poznać swoją prawdziwą naturę.

Piszemy także o intensywnej zabudowie w bliskim sąsiedztwie Wielkopolskiego Parku Narodowego, problemach z wodą w aglomeracji poznańskiej, mieszkaniach komunalnych Gminy Mosina, nowym prezesie TBS, remoncie Wiązowej w Puszczykowie oraz ścieżce do Parku Strzelnica, która istnieje tylko na papierze.

Listopad to także duże kulturalne wydarzenie w okolicach: FESTTEATR przed nami, czyli pierwszy festiwal teatralny w Mosinie! Dwa dni, 6 spektakli: będzie się działo!

Zapraszamy do punktów sprzedaży!

GMP - listopad 2023.

GMP – listopad 2023

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Blog

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj