Black Friday - Stary Browar Poznań Salon Berdychowski Volkswagen - T-Cross
Redakcja GMP | poniedziałek, 12 mar, 2012 |

Park z projektem

Wielkopolski Park Narodowy opracowuje projekt planu ochrony dla WPN oraz projekt planu zadań ochronnych dla obszaru Natura 2000 Ostoja Rogalińska. Projekty realizowane są w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko współfinansowanego przez Unię Europejską.

Wielkopolski Park Narodowy

Wszyscy mogą zapoznać się z dokumentami w siedzibie Wielkopolskiego Parku Narodowego, Jeziory 1, 62-050 Mosina, pokój 117, w godz. 10.00 — 14.00 oraz na stronie internetowej: www.wielkopolskipn.pl. Zainteresowani mogą również składać uwagi i wnioski do tych projektów (ustnie lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej, kierując maila na adres:  sekretariat@wielkopolskipn.pl).

Wielkopolski Park Narodowy - Jeziory, logo

Wielkopolski Park Narodowy – Jeziory, logo

Prace nad planami będą realizowane etapami, a po zakończeniu każdego z nich  informacje na ten temat pojawią się m.in. na internetowej stronie WPN. Poprzez internet możliwe jest także przesyłanie uwag i wniosków do projektów w okresie 21 dni po udostępnieniu materiałów dotyczących określonego etapu prac.

Organem właściwym do rozpatrzenia uwag i wniosków jest sporządzający projekty planów — Dyrektor Wielkopolskiego Parku Narodowego.

Opr. Red.

Wielkopolski Park Narodowy siedziba w Jeziorach

Wielkopolski Park Narodowy siedziba w Jeziorach

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 7.6/10 (Głosujących: 15)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi: ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo