Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - Nowy T-Roc
Magdalena Wiśniewska | piątek, 5 kw., 2013 | 1 Komentarz

Strategia na rozwój gminy Mosina

Przystąpiono do opracowania strategii rozwoju gminy – informuje burmistrz Mosiny. Zaproszenie do włączenia się w projekt tworzenia tej strategii kierowane jest zarówno do lokalnej społeczności jak i do przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz innych instytucji i lokalnych środowisk społecznych.

Komitet Społeczny ds. Strategii Rozwoju

W tym celu utworzony zostanie Komitet Społeczny ds. Strategii Rozwoju gminy Mosina, który obradować będzie w sprawach dotyczących stanu rozwoju gminy oraz podstawowych założeń strategicznych.

Spotkanie w MOK

Pierwsze spotkanie dotyczące wizji rozwoju Miasta i Gminy Mosina odbędzie się 8 kwietnia 2013 r. o godzinie 17:00 w sali reprezentacyjnej Mosińskiego Ośrodka Kultury. Warsztaty poprowadzi przedstawiciel wykonawcy strategii z firmy DGA Optima Sp. z o.o. Przewidywany czas obrad to 3 godziny, udział w posiedzeniach jest bezpłatny.
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 7.8/10 (Głosujących: 21)
Napisano przez Magdalena Wiśniewska opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi: ,

Wasze komentarze (1)

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo