Rzepecki Mroczkowski - serwis Volkswagen Wiosenne moda - Stary Browar Berdychowski VW - T-Roc
Redakcja GMP | niedziela, 5 lip, 2015 | 1 Komentarz

Polskie krzesła podbijają świat

Jeśli tylko pozwolić polskiemu przedsiębiorcy na rozwinięcie skrzydeł, doskonale on sobie poradzi. Polacy świetnie wykorzystują możliwości i znakomicie radzą sobie w produkcji i handlu, mimo licznych przeszkód takich jak choćby biurokracja czy skomplikowane prawo podatkowe. Widać to choćby na przykładzie firm zajmujących się produkcją i sprzedażą krzeseł. Jednym z takich podmiotów jest Grospol oraz prowadzony przez tego wytwórcę warszawski sklep Centrum Krzeseł.

Wyróżnikiem Centrum Krzeseł (www.centrumkrzesel.pl) jest możliwość realizacji wielu zamówień od ręki lub w ciągu 24 godzin. Jest to możliwe dzięki dużym magazynom, którymi dysponuje sklep oraz firma Grospol. Sama powierzchnia ekspozycyjna robi już jednak wrażenie. W lokalu przy ulicy Ostródzkiej 53 przy Trasie Toruńskiej, Centrum Krzeseł może wyeksponować krzesła na powierzchni liczącej około 400 metrów kwadratowych. Sklep posiada zarazem bardzo bogatą ofertę, obejmującą ponad 600 produktów. Klienci znajdą tu wyposażenie do biur i sal konferencyjnych, samodzielne stanowiska pracy mPosition oraz krzesła do laboratoriów i pracowni. Sklep prowadzi też sprzedaż krzeseł, stołów i hokerów do kuchni, jadalni i salonów, a także siedziska różnego rodzaju (m.in. fotele, sofy, ławki) do poczekalni, pubów, recepcji i hotelów oraz restauracji.

krzeslo-crystal

Atutem sklepu są jednak nie tylko różnorodne produkty czy atrakcyjne, możliwe do negocjacji ceny, ale również dbałość o wysoką jakość sprzedawanych produktów i ciągłe poszerzanie oferty o nowe produkty i marki. Już teraz Centrum Krzeseł sprzedaje krzesła wyprodukowane przez Profim, Nowy Styl, Svenbox i oczywiście Grospol. Dodatkowo, klienci mogą skorzystać z fachowej porady doradców, świetnie znających swoją branżę, a także mają ponadstandardowe uprawnienia dotyczące testowania zakupionych produktów i ich zwrotu. Klienci Centrum Krzeseł mogą się więc czuć bezpiecznie (firma oferuje darmową przesyłkę oraz jej monit) i mogą liczyć na stałą pomoc w doborze odpowiedniego modelu czy określeniu własnych potrzeb. Wszystko po to, aby klient czuł się komfortowo i miał potrzebę powrotu do sklepu, kiedy będzie kolejny raz chciał kupić krzesła czy fotele. Dodajmy do tego świetną komunikację, otwartość i szybkość obsługi, profesjonalizm, błyskawiczną reakcję na uwagi klienta – cechy często podkreślane w opiniach o sklepie – i w tym kontekście czymś normalnym powinno się nam wydać, że sklep cieszy się sporą renomą, a w stosunkowo krótkim czasie (od 2005 roku) z jego oferty skorzystało już kilkadziesiąt tysięcy osób prywatnych, a także firm i instytucji. Do bardziej znanych klientów sklepu zaliczyć należy duże przedsiębiorstwa takie jak PKN Orlen, EuroNet, TVN, nie wspominając o szeregu innych firm i instytucji, w tym ministerstw i wiodących polskich uczelni.

fotel-action-110-sfl-2630

Sukces Centrum Krzeseł, sklepu prowadzącego sprzedaż stacjonarną i internetową, nie bierze się jednak znikąd. To efekt zaradności polskich przedsiębiorców oraz wysokiej jakości rodzimych produktów. Założony w 1992 roku Nowy Styl produkował na starcie 3 modele krzeseł i zatrudniał 7 osób. Dziś jest to firma sprzedająca swe wyroby w ponad 60 krajach, a roczna produkcja wynosi 8 milionów sztuk krzeseł. Już w 2007 roku udało im się zaś wyprodukować 50 000 00 krzesło – model szczególny, bo ozdobiony kryształami Swarovskiego. W 2011 Nowy Styl trafił z kolei na szczyt G20 w Cannes, a w 2012 krzesłami firmy cieszyć się mogli kibice w trakcie greckich Igrzysk Olimpijskich oraz ci, którzy oglądali mecze na stadionach Euro 2012. Polskim wytwórcom krzeseł udało się znaleźć odpowiednie nisze. Profim, działający od więcej niż 20 lat, wyrobił sobie markę i pozycję czołowego producenta krzeseł biurowych, których cechą wyróżniającą jest wysoka funkcjonalność i niezawodność. Podobnie w rynek wstrzelił się Grospol, którego specjalnością są ergonomiczne fotele biurowe. Kluczem do powodzenia była nie tylko po prostu ciężka praca, ale też postawienie na wysoką jakość i dobre parametry. Polskie krzesła są komfortowe, doskonale wykonane, a producenci wsłuchują się w potrzeby rynku, stale unowocześniając swoje linie produkcyjne. W efekcie mamy prawdziwie nowoczesne modele, cechujące się eleganckim i ciekawym wzornictwem i wyglądem. To z tych powodów polskie krzesła zdobywają świat.

krzeslo-samba-te-1108  fotel-biurowy

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (1)

  • sowa
    poniedziałek, 30 lis, 2015, 22:07:11 |

    Piękne te krzesła ale najważniejsze, że Polskie.

Skomentuj