Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - Nowy T-Roc
Redakcja GMP | niedziela, 24 lip, 2016 |

Ćwiczenia Straży Pożarnej na Pożegowie

W dniu 23.07.16 w Mosinie na terenie Pożegowa, przeprowadzone zostały ćwiczenia sił i środków Jednostek Ochrony Przeciwpożarowej z terenu gminy Mosina. Oprócz zastępów PSP i OSP udział brała także Policja oraz Straż Gminna.

Do głównych celów należało: sprawdzenie gotowości bojowej jednostek biorących udział, doskonalenie umiejętności dowodzenia podczas działań, sprawdzenie istniejących systemów w zakresie alarmowania i dysponowania SiS, praktyczne sprawdzenie czasów dojazdu oraz określenie optymalnych dróg dojazdowych do terenu działań, zapoznanie kadry dowódczej oraz strażaków – ratowników z zagrożeniami jakie mogą wystąpić podczas ewentualnej akcji ratowniczo-gaśniczej, zapoznanie uczestników ze specyfiką terenu oraz zaopatrzenie wodne. Po zakończonych działaniach całość omówił i podsumował z-ca d-cy JRG-9 kpt. Krzysztof Witkowski, oraz przedstawiciel Urzędu Miasta i Gminy w Mosinie pani Karolina Adamczyk.

ćwiczenia straży pożarnej - Mosina, Pożegowo

ćwiczenia straży pożarnej – Mosina, Pożegowo

źródło: Biuletyn JRG 9

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 9.6/10 (Głosujących: 15)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo