casting do Teatru Cortique
Redakcja GMP | sobota, 27 Lip, 2019 | komentarzy 10

🏗 Co z ulicą Łazienną w Mosinie?

Mieszkanka ul. Łaziennej skarży się na niezmienny stan tej ulicy, która nadal pozostaje nieutwardzona. Projekt wraz z pozwoleniem na budowę ul. Łaziennej i Kanałowej jest gotowy i przewiduje budowę chodników i jezdni z kostki pozbrukowej.

Podejmiemy starania o środki finansowe na realizację tej inwestycji z Funduszu Dróg Samorządowych. Po ogłoszeniu kolejnej edycji konkursu, najprawdopodobniej w sierpniu br., złożymy wniosek o dofinansowanie tego zadania ze środków Funduszu – informuje burmistrz Przemysław Mieloch.

Mosina, ulica Łazienna

Mosina, ulica Łazienna

ulica Łazienna

MPZP dla terenów ulicy Łaziennej i Strzeleckiej w Mosinie rysunek1

MPZP dla terenów ulicy Łaziennej i Strzeleckiej w Mosinie – kliknij i powiększ

Mosina ulica Łazienna – Mapy Google

Mosina, ulica Łazienna – Mapy Google

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 9.9/10 (Głosujących: 7)
🏗 Co z ulicą Łazienną w Mosinie?, 9.9 out of 10 based on 7 ratings

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Komentarze (10)

  • GOŚĆ
    sobota, 27 Lip, 2019, 14:06:17 |

    Gdyby burmistrz mieszkał w tym miejscu dawno byłoby wszystko zrobione. Dba wyłącznie o własny tyłek. W tym samym miejscu ma problemy innych ludzi.

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: +4 (Głosujących: 4)
  • Gość
    sobota, 27 Lip, 2019, 16:59:34 |

    Mostek na przedłużeniu Łaziennej usprawnił by komunikację i bezpieczeństwo ruchu w tym rejonie.

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: +6 (Głosujących: 6)
  • GOŚĆ
    sobota, 27 Lip, 2019, 17:46:54 |

    Mostek, czy most? O to należy zapytać mieszkańców tego rejonu, czy chcą wzmożonego ruchu. Kładka pieszo rowerowa owszem, by się przydała. Zresztą nie tylko w tym miejscu.

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: +5 (Głosujących: 5)
    • Gość
      niedziela, 28 Lip, 2019, 11:28:15 |

      Ulica Lazienna łącznie z publicznym mostem dla samochodów osobowych!

      VA:F [1.9.22_1171]
      Popularność: +2 (Głosujących: 4)
    • mieszkaniec
      poniedziałek, 29 Lip, 2019, 14:34:46 |

      a tam (z jednej i drugiej strony) jest droga czy ścieżka pieszo-rowerowa? I sam ten fakt jest już odpowiedzią dla Twojego pytania.

      VA:F [1.9.22_1171]
      Popularność: +1 (Głosujących: 1)
  • Xyz
    sobota, 27 Lip, 2019, 21:35:00 |

    Nieśmiało zapytam co z ul. Chopina? Poprzednicy obiecywali i na tym się skończyło!!!!
    Czekamy już przeszło ……….40 lat i nic! Nie wiem czy dożyję tego pięknego dnia, gdy wiosną lub jesienią przejdę lub przejadę naszą piękną ulicą o tak pięknej nazwie – nareszcie nie w błocie i kałużach. Z wyrazami nieustającego szacunku!

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: +2 (Głosujących: 4)
  • GOŚĆ
    sobota, 27 Lip, 2019, 22:09:01 |

    Pytanie do aktualnego burmistrza. Szopena (dalsza część) oraz Kopernika Ostatni (odcinek) miały być wykonane, to fakt. Co z tym fantem zrobi Mieloch, trudno powiedzieć…

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: +3 (Głosujących: 3)
  • Gość
    niedziela, 28 Lip, 2019, 21:10:14 |

    A co z ulicą Dluga zapomniana

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: +1 (Głosujących: 1)
  • GOŚĆ
    niedziela, 28 Lip, 2019, 23:33:42 |

    Gościu, jeśli chcesz mieć przeprawę mostową dla aut osobowych w Łaziennej, to wielu ulic się nie wybuduje, bo most zje kasę przeznaczoną na ich wybudowanie…

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: +1 (Głosujących: 1)
  • Gość
    poniedziałek, 29 Lip, 2019, 12:09:15 |

    I zabraknie na absolutnie pierwszoplanowy i niezbędny basen ?

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: +2 (Głosujących: 4)