T-Roc Salon VW Berdychowski Łukasz Grabowski radny w sejmiku woj. wielkopolskiego Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wielkanoc w Starym Browarze w Poznaniu - złap zająca w apce
Materiały partnera | piątek, 25 paź, 2019 |

Gdzie uderzyć w Czarny Piątek? Sprawdź Kimbino.pl Black friday

Czarny Piątek to doskonały moment, by zrobić wymarzone zakupy i zapłacić za nie o wiele mniej. Jak odpowiednio przygotować się do Black Friday 2019?

Chcesz kupować sprytnie? Sprawdź, czym jest Black Friday oraz jak przygotować się na ten wyjątkowy dzień w roku! Warto skorzystać ze zniżek i w tym samym budżecie kupić nawet kilka potrzebnych rzeczy! Pomogą w tym między innymi gazetki Kimbino.pl Black Friday. Dowiedz się więcej o Czarnym Piątku!

Co to jest Black Friday?

Tradycja Black Friday wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych. W piątek po Dniu Dziękczynienia rozpoczyna się sezon zakupów przed Bożym Narodzeniem. Czarny Piątek to moment, w którym można zrobić je w naprawdę korzystnych cenach.

W ostatnich latach Black Friday w Europie także stało się bardzo popularne. Tego dnia ceny produktów zostają obniżone nawet o kilkadziesiąt procent, a czas otwarcia sklepów wydłużony. Co więcej, Black Friday z powodzeniem zagościł także w sklepach online, a kilka dni przed nim zaczynają się akcje promocyjne i marketingowe szaleństwo.

Co ciekawe, dla wielu sklepów Czarny Piątek przynosi najlepsze zyski, w porównaniu do przychodów z innych dni. W tym roku Black Friday 2019 odbędzie się 29 listopada. Na jakie promocje szczególnie warto zwrócić uwagę?

Historia Black Friday

Historia Black Friday nie jest jednoznaczna. Istnieje kilka wersji, pierwsza z nich mówi o Filadelfii w XX wieku, w której wyprzedaże były tak tłoczne, że konieczna była interwencja policji. Stąd słowo „czarny” w nazwie.

Druga teoria skupia się na tym, że tego dnia handlarze nie musieli zapisywać strat w bilansie czerwonym długopisem, tylko zaczął się sezon czarnego atramentu.

Niezależnie od tego, jak wygląda historia Black Friday, warto zapisać sobie tę datę w kalendarzu i planować największe zakupy na ten dzień. Bo zdecydowanie się opłaca!

Przygotuj się na Black Friday

Sprawdź, jakie sklepy będą brały udział w Black Friday oraz co przygotują na ten dzień. Nie da się ukryć, że kilka dni przed piątkiem 29 listopada z pewnością pojawi się na ten temat wiele informacji, jednak dobrze poszukać szczegółów obniżek na własną rękę.

Jak się do tego zabrać? Zastanów się, czego potrzebujesz i możesz kupić w czasie Black Friday. Zrób listę, wszystkich niezbędnych rzeczy, a potem zapisz także sklepy, w których zazwyczaj robisz zakupy. To plan, dzięki któremu faktycznie skorzystasz z promocji, kupując to, co najpotrzebniejsze.

Potrzebujesz rzeczy do domu? Dekoracji? Ubrań bądź dodatków? Sprawdź też gazetka Pepco Black Friday, w której znajdziesz wiele interesujących produktów.

Na stronie Kombino.pl znajdziesz przeróżne gazetki z takich sklepów jak: Mila, Stokrotka, Komputronik, Żabka, Oriflame i wiele więcej, podzielonych na przejrzyste kategorie: supermarkety, elektronika, dom, odzież, kosmetyki i inne. Tym samym przejrzenie interesujących ofert będzie niezwykłe proste.

Sprawdzaj gazetki

Nie musisz chodzić po sklepach, by wiedzieć, jakie produkty w nich są, ani jakie pojawią się w najbliższych dniach. W przypadku Black Friday dobrze wcześniej przeanalizować oferty z gazetek i spisać te, które są Twoim zdaniem najlepsze. Zaoszczędzisz wtedy sporo czasu, jak i pieniędzy.

Przy planowaniu większych zakupów weź pod uwagę Black Friday. Dzięki temu możesz skorzystać ze świetnych okazji i naprawdę zaoszczędzić!

Napisano przez Materiały partnera opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Skomentuj