Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Kowbojski modowy piknik w Starym Browarze w Poznaniu
Natalia Galus | czwartek, 28 lut, 2019 | 1 Komentarz

XIII edycja Ogólnopolskich Dni Artystycznych z Gitarą już wkrótce!

Jeśli wśród naszych czytelników są miłośnicy gitarowych brzmień, możemy z radością przekazać im godną uwagi informację. Mosiński Ośrodek Kultury wraz z Mosińskim Towarzystwem Gitarowym, zdecydowali się rozpocząć pracę nad przygotowaniem wyjątkowego wydarzenia.

XIII Ogólnopolskie Dni Artystyczne z Gitarą w Mosinie 2019

Między 5, a 7 kwietnia 2019 roku, trwać będzie XIII edycja Ogólnopolskich Dni Artystycznych. Czas ten, może zostać śmiało nazwany Wielkim, Gitarowym Świętem na terenie miasta Mosina. Podczas eventu wystąpi między innymi Łukasz Kuropaczewski, mogący poszczycić się tytułem najlepszego gitarzysty klasycznego w Polsce. Swoją obecnością, słuchaczy zaszczyci również Maciej Frąckiewicz, będący najlepszym akordeonistą w kraju, czy Krzysztof Toczko, uznawany za jednego z najlepszych polskich gitarzystów, który swoją przygodę muzyczną łączył w latach dziewięćdziesiątych z legendarnym zespołem Dżem.

XIII Ogólnopolskie Dni Artystyczne z Gitarą w Mosinie 2019

XIII Ogólnopolskie Dni Artystyczne z Gitarą w Mosinie 2019

Dni artystyczne z gitarą w Mosinie

Dni artystyczne z gitarą w Mosinie źródło: mosina.pl

Oprócz wspomnianych osób, wystąpi Martyna Jakubowicz wraz z Mietkiem Jureckim (Budka Suflera), a także muzycy znani na całym świecie, jako jedna z najlepszych grup z gatunku world music – KROKE. Będąc miłośnikiem gitarowych doznań warto dowiedzieć się, że XIII Ogólnopolskie Dni Artystyczne w Mosinie to nie tylko koncerty. Organizatorzy przygotowali również bogatą gamę warsztatów muzycznych, wystaw, konkursy (Akademia Gitarowych Talentów i Ogólnopolski Przegląd Kapel Gitarowych) oraz prezentacje.

XII Ogólnopolskie Dni Artystyczne z Gitarą w Mosinie - MOK Mosina

XII Ogólnopolskie Dni Artystyczne z Gitarą w Mosinie – MOK Mosina – 2018r.

Wydarzenie z pewnością jest jednym z obowiązkowych w kalendarzu miłośników gitarowego brzmienia nie tylko tych, zamieszkujących najbliższą okolicę Mosiny! Bilety na Święto Gitarowe w Mosinie są wciąż dostępne na portalu internetowym www.bilety24.pl oraz w biurze Miejskiego Ośrodka Kultury, zlokalizowanego w Mosinie przy ulicy Dworcowej 4. Dowiedz się więcej! Zobacz program i sprawdź zaplanowane koncerty. 

XIII Ogólnopolskie Dni Artystyczne z Gitarą 2019

XIII Ogólnopolskie Dni Artystyczne z Gitarą 2019

X Ogólnopolski Przegląd Kapel Gitarowych – Mosina 2019

X Ogólnopolski Przegląd Kapel Gitarowych odbędzie się 7 kwietnia 2019 r. Przegląd odbędzie się podczas XIII Ogólnopolskich Dni Artystycznych w Mosinie w dniach 5-7 kwietnia 2019 r.. Podczas ODAZG będziemy gościć wielu uznanych artystów i wspaniałych gości. Organizatorzy przygotowali też niespodzianki!

Szczegóły tutaj: http://gitaramosina.pl/index…/przeglad-kapel/informacje-2019

📢 Aktualizacja 15.03:

Organizatorzy ogłosili już listę zespołów, zaproszonych do udziału:

Ogłaszamy Wam z wielką przyjemnością, że po wysłuchaniu nadesłanych materiałów, po burzliwych obradach i po trzeciej kawie, do udziału w X Ogólnopolskim Przeglądzie Kapel zapraszamy zespoły (kolejność totalnie przypadkowa):

 • 🔥 Sunday Morning
 • 🔥 My
 • 🔥 Arktyka
 • 🔥 Graphotype
 • 🔥 Bitu
 • 🔥 Mått Èck
 • 🔥 Free Road
 • 🔥 Roxana Tutaj & Good Omen

Gratulujemy! Dziękujemy wszystkim fantastycznym zespołom z całej Polski 🎸 Niestety w Przeglądzie może wziąć udział tylko osiem zespołów muzycznych.

warsztaty gitarowe – archiwum

Wasze komentarze (1)

 • piątek, 15 mar, 2019, 14:37:16 |

  Aktualizacja: Organizatorzy ogłosili już listę zespołów, zaproszonych do udziału w ramach X Ogólnopolskiego Przeglądu Kapel Gitarowych – Mosina 2019.

Skomentuj