Żabka w Brodnicy - auto na start Stary Browar Poznań - wyprzedaże najlepszych marek Salon Berdychowski Volkswagen - T-Cross do sprzedaży z wolnej ręki prawo własności zabudowanej nieruchomość położonej w Luboniu przy ul. Krótkiej 8
Redakcja GMP | wtorek, 23 lst., 2021 |

Prelekcja z Magdą Lassotą

Nie lada gratka dla wszystkich fanów literatury podróżniczej! Już w przyszłą niedzielę, 28 listopada, w Rio Grande w Krosinku odbędzie się prelekcja z Magdą Lassotą: fotografką, pisarką i podróżniczką.

Magda samotnie wędruje po górach i dzieli się swoimi doświadczeniami i pięknymi kadrami na blogu oraz social mediach. Jest autorką książki „W cieniu Everestu” – reportażu z dwumiesięcznego pobytu w bazie pod Everestem, na wysokości 5364 m n.p.m. To książka o ludziach podejmujących próbę wejścia na najwyższą górę świata, o ich motywacjach, marzeniach, lękach. Wszystko to okraszone cudownymi zdjęciami.

Prelekcja odbędzie się w niedzielę, 28 listopada, o godzinie 17 w Rio Grande w Krosinku. Płatność na miejscu w dniu spotkania, ale organizatorzy proszą o wcześniejszą informację poprzez wiadomość na Facebooku, aby dostosować wielkość sali do ilości osób ze względów pandemicznych.

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/292104505970003

Gorąco polecamy, na pewno będziemy na miejscu!

Magda Lassota

Magda Lassota

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj