Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Kowbojski modowy piknik w Starym Browarze w Poznaniu
Weronika Zwierzchowska | czwartek, 2 cze, 2022 | komentarze 3

Jednym głosem z wolną Ukrainą!

Ukraina zmaga się z inwazją rosyjską od 24 lutego 2022 roku. Otworzyliśmy swoje serca i domy dla tych, którzy uciekli z ogarniętego kraju wojną do Polski. Niestety wiele chorych dzieci i sierot zostało w Ukrainie i potrzebują pomocy. Nie pozostawajmy obojętni na cierpienie bezbronnych maluchów.

7 czerwca 2022 roku w Auli UAM przy ulicy Henryka Wieniawskiego 1 w Poznaniu o godzinie 19 odbędzie się koncert, z którego dochód zostanie przekazany Stowarzyszeniu Warto Razem. Cegiełki uprawniające do wejścia będzie można odebrać bezpośrednio przed koncertem. Organizatorzy nie prowadzą ich sprzedaży, cegiełki zostaną rozdane, a wraz z ukraińskimi przyjaciółmi mają nadzieję na otwarte serca i darowizny do puszek. W trakcie koncertu będzie można wylicytować grafiki Igora Morskiego, książki z autografem Tabithy King, autorki takich dzieł, jak „Survivor” czy „Small World” oraz przedmioty od Premiera i Marszałka Senatu. Zebrane pieniądze trafią do chorych i potrzebujących dzieci.

Podczas koncertu wystąpią:
Czesław Mozil
Małgorzata Ostrowska
Katarzyna Groniec
Swiernalis
Bianka Szalaty
Chór „Pogłosy” pod dyrekcją Joanny Sykulskiej,
Orkiestra Kameralna UAM pod dyrekcją Aleksandra Greffa,
Pracownicy UAM: Dominika Narożna, Jędrzej Skrzypczak, doktoranci: Małgorzata Tadeusz-Ciesielczyk i Natalia Janowska oraz studenci i przyjaciele uniwersytetu.

Już teraz wpłat można dokonywać na numer konta, które zostało stworzone specjalnie na potrzeby akcji: 33 1090 1463 0000 0001 5034 6042.
Cegiełki uprawniające do wejścia będzie można odebrać przed koncertem w Auli UAM.

Koncert zorganizowany przez Koło Naukowe Polityki Ekonomicznej i Społecznej oraz Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM ma na celu wsparcie ofiar w Ukrainie i stworzenie miejsca do spotkania dla ludzi solidaryzujących się z obywatelami Ukrainy. Spędźmy ten wieczór, śpiewając głosem wolności razem dla Ukrainy.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/

Koncert charytatywny – Jednym głosem z wolną Ukrainą

 

Wasze komentarze (3)

 • Jarek
  czwartek, 2 cze, 2022, 20:35:02 |

  Super pomysł. Chwała Ukrainie!

  • Gość
   piątek, 3 cze, 2022, 9:30:39 |

   [Komentarz ukryty, zawierał treści: wulgarne i powszechnie uważane za obelżywe (art. 3 Ustawy o języku polskim); (art. 23 Kodeksu cywilnego);(red.)]

 • Badylarz
  niedziela, 5 cze, 2022, 0:48:55 |

  Fck
  Pnt!!!

Skomentuj