Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Kowbojski modowy piknik w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | czwartek, 13 sty, 2022 |

Obława na kierowcę w Luboniu. Policja oddała strzały ostrzegawcze!

Jak podaje portal www.gazeta-lubon.pl dziś w nocy policjanci chcieli zatrzymać do kontroli samochód, który jechał bez włączonych świateł mijania. Policjanci zamierzali zatrzymać kierowcę do rutynowej kontroli, lecz ten zaczął uciekać.

Funkcjonariusze ruszyli w pościg, który trwał kilka minut, po czym mężczyzna wysiadł z auta i zaczął uciekać pieszo. Policjanci oddali strzały ostrzegawcze. Porzucone auto zostało już zabezpieczone. Teraz trwają poszukiwania kierowcy.

– Policjanci uruchomili sygnały świetlne i dźwiękowe, ale kierowca nie zatrzymał się tylko zaczął uciekać. W pewnym momencie porzucił auto i rozpoczął pieszą ucieczkę. Policjanci oddali dwa strzały ostrzegawcze, ale mężczyzna zbiegł – tłumaczy Maciej Święcichowski z wielkopolskiej policji.

– Na miejsce wezwano m.in. przewodnika z psem. W tej chwili trwa ustalanie tożsamości mężczyzny. Chcemy się dowiedzieć, dlaczego uciekał. Wyjaśniane są wszystkie okoliczności – dodaje Maciej Święcichowski.

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi: , ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj