Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Teatr na leżakach w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | środa, 12 maj, 2021 | 1 Komentarz

Policja w Mosinie zatrzymała kierowcę do kontroli. W bagażniku 3kg narkotyków

Do kontroli doszło na ul. Śremskiej. 39-letni kierowca usłyszał zarzuty w związku z posiadaniem nielegalnych substancji.

7 maja policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu pełnili służbę na drogach powiatu poznańskiego. Funkcjonariusze na ul. Śremskiej w Mosinie zatrzymali do kontroli kierowcę Mercedesa. – Mundurowi sprawdzili legalność auta, zgodność tablic rejestracyjnych, stan techniczny oraz trzeźwość kierowcy – przekazuje sierż. szt. Marta Mróz z biura prasowego poznańskiej policji.

– W trakcie kontroli okazało się, że w bagażniku kierowca przewozi worki foliowe, a w nich substancje narkotyczne o łącznej wadze ponad 3 kilogramów. W związku z tym policjanci natychmiast zatrzymali mężczyznę i doprowadzili go do jednostki Policji. Następnego dnia w Prokuraturze usłyszał on zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków – dodaje sierż. szt. Marta Mróz.

Sąd zdecydował o 3-miesięcznym areszcie dla 39-latka. Kierowcy grozi do 10 lat więzienia.

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi: ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (1)

  • 112
    czwartek, 13 maj, 2021, 0:56:01 |

    Brawo !!! Mniej tego draństwa na ulicy !

Skomentuj