Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | piątek, 15 cze, 2012 |

Punkt informacji turystycznej – Pałac w Rogalinie

Jak co roku, Gmina Mosina uruchomiła sezonowy Punkt Informacji Turystycznej w Pałacu w Rogalinie. Inicjatywa ta jest realizowana od kilku lat we współpracy Urzędu Miejskiego w Mosinie i Pałacu w Rogalinie.

Punkt informacji turystycznej

Informacja turystyczna jest czynna w weekendy (soboty i niedziele) od 12 maja br. w udostępnionym przez Muzeum Narodowe w Poznaniu – pomieszczeniu przy kasach w Pałacu.

Turyści mogą zapoznać się z bogatą ofertą atrakcji turystycznych zarówno na terenie gminy Mosina, jak i jej okolic, a także uzyskać  informacje na temat oferty hotelowej i gastronomicznej, tras turystycznych i miejsc, które warto odwiedzić. Mogą także pobrać bezpłatne materiały informacyjne.

Punkt obsługiwany będzie do końca czerwca br. przez mieszkankę naszej gminy. Turyści mogą zasięgnąć w nim informacje  w soboty: w godzinach 9:30 do 16:00 oraz w niedziele: w godzinach 10:00 do 18:00.

GCI Mosina

Ponadto na terenie Mosiny – w Gminnym Centrum Informacji (GCI) działa całoroczny punkt informacji turystycznej, do którego również zapraszamy w godzinach pracy GCI przy ul. Dworcowej 4. (gci)

Pałac w Rogalinie zachwyca i ściąga tłumy turystów od lat

Pałac w Rogalinie zachwyca i ściąga tłumy turystów od lat

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi: , , ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj