Berdychowski Volkswagen - id5
Redakcja GMP | piątek, 15 cze, 2012 |

Punkt informacji turystycznej – Pałac w Rogalinie

Jak co roku, Gmina Mosina uruchomiła sezonowy Punkt Informacji Turystycznej w Pałacu w Rogalinie. Inicjatywa ta jest realizowana od kilku lat we współpracy Urzędu Miejskiego w Mosinie i Pałacu w Rogalinie.

Punkt informacji turystycznej

Informacja turystyczna jest czynna w weekendy (soboty i niedziele) od 12 maja br. w udostępnionym przez Muzeum Narodowe w Poznaniu – pomieszczeniu przy kasach w Pałacu.

Turyści mogą zapoznać się z bogatą ofertą atrakcji turystycznych zarówno na terenie gminy Mosina, jak i jej okolic, a także uzyskać  informacje na temat oferty hotelowej i gastronomicznej, tras turystycznych i miejsc, które warto odwiedzić. Mogą także pobrać bezpłatne materiały informacyjne.

Punkt obsługiwany będzie do końca czerwca br. przez mieszkankę naszej gminy. Turyści mogą zasięgnąć w nim informacje  w soboty: w godzinach 9:30 do 16:00 oraz w niedziele: w godzinach 10:00 do 18:00.

GCI Mosina

Ponadto na terenie Mosiny – w Gminnym Centrum Informacji (GCI) działa całoroczny punkt informacji turystycznej, do którego również zapraszamy w godzinach pracy GCI przy ul. Dworcowej 4. (gci)

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 8.2/10 (Głosujących: 15)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo