Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - Nowy T-Roc
Weronika Zwierzchowska | niedziela, 6 cze, 2021 | 1 Komentarz

W szpitalu w Puszczykowie wszystkie oddziały powróciły do funkcjonowania

Po trudnej sytuacji w czasie trzeciej fali pandemii,  w szpitalu w Puszczykowie do swoich zadań leczniczych powróciły wszystkie oddziały, w tym Oddział Opieki Paliatywno- Hospicyjnej.

Jak informowaliśmy w kwietniu, szpital w Puszczykowie i Ludwikowie, na skutek fali koronawirusa zwiększał liczbę miejsc dla pacjentów z wirusem SARS-COV-2. Zajęte były prawie wszystkie miejsca dla chorych na koronawirusa.Wówczas w Ludwikowie było 55 miejsc covidowych, a w Puszczykowie ponad 100.

Od 19 maja według decyzji Wojewody Wielkopolskiego, którą przekazała radna Gminy Mosina, Jolanta Szymczak, Oddział Covidowy został zlikwidowany. Obecnie w ramach realizacji świadczeń opieki zdrowotnej w związku z zapobieganiem i zwalczaniem Covid – 19, placówka w Puszczykowie dysponuje 4 łóżkami obserwacyjnymi dla pacjentów z podejrzeniem koronawirusa.

Szpital w Puszczykowie

Szpital w Puszczykowie

 

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 10.0/10 (Głosujących: 2)

Wasze komentarze (1)

 • GOŚĆ
  poniedziałek, 7 cze, 2021, 9:01:51 |

  „W szpitalu w Puszczykowie wszystkie oddziały powróciły do funkcjonowania”

  Czy to znaczy, że wcześniej nie funkcjonowały???

  VA:F [1.9.22_1171]
  Popularność: +3 (Głosujących: 3)

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo