Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | wtorek, 16 lis, 2021 |

Zakaz odwiedzin w Szpitalu w Puszczykowie

Pogarszająca się z każdym dniem sytuacja epidemiologiczna zbiera swoje żniwa. Od dzisiaj tj. 16 listopada 2021 r. do odwołania wprowadzony został zakaz odwiedzin na oddziałach w Szpitalu w Puszczykowie.

Sezon grypowy oraz czwarta fala pandemii COVID-19 nabrały rozpędu. Ryzyko zakażenia wirusem jest coraz większe, dlatego w trosce o zdrowie pacjentów puszczykowska placówka wprowadziła zakaz wejścia dla odwiedzających. Nowe zasady obowiązują od 16 listopada. Dopuszczone są (za zgodą ordynatora oddziału) odwiedziny dla osób w stanie terminalnym (przedśmiertelnym).

– Informujemy, że w związku z zaostrzającą się sytuacją epidemiologiczną od wtorku 16 listopada 2021 do odwołania zostaje wprowadzony zakaz odwiedzin na oddziałach szpitalnych. Dopuszczone zostają odwiedziny chorych w stanie terminalnym po uprzednim uzyskaniu zgody ordynatora oddziału – poinformował szpital w swoim komunikacie.

Szpital w Puszczykowie

Szpital w Puszczykowie

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Puszczykowo

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj