Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Kowbojski modowy piknik w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | poniedziałek, 17 cze, 2024 |

Festiwal podróżniczy „Orinoko nad Wartą” w Muzeum Arkadego Fiedlera

Fundacja Key 4 Tomorrow i Muzeum Pracownia Literacka Arkadego Fiedlera zapraszają na festiwal podróżniczy “Orinoko nad Wartą”, który odbędzie się w najbliższy weekend 22-23 czerwca w Muzeum Arkadego Fiedlera w Puszczykowie.

Orinoko nad Wartą

Przygoda i niesamowite historie czekają na wszystkich uczestników festiwalu. Podróżnicy zabiorą nas w magiczną wyprawę dookoła świata. Poczujemy się jak w trakcie podróży do Ameryki Południowej, Azji Centralnej, czy do Skandynawii. Odkryjemy również urocze miejscówki w Hiszpanii i Polsce. Na uczestników czekają fascynujące prelekcje oraz spotkania autorskie, gdzie można będzie usłyszeć relacje z globtroterskich przygód.

Festiwal oferuje różnorodne warsztaty dla młodszych i starszych. Będzie można wziąć udział w warsztatach artystycznych, bębniarskich, herbacianych. W programie nie zabraknie muzyki, kulinarnych doznań oraz atmosfery przyjaźni, tolerancji i otwartości na świat i drugiego człowieka.

Czas spędzony w Muzeum Arkadego Fiedlera będzie nie tylko pełen przygód, ale również uroczysty i wyjątkowy z okazji obchodzonego w roku jubileuszu 50-lecia muzeum.

Udział we wszystkich warsztatach i prelekcjach jest bezpłatny.

Festiwal Orinoko Nad Wartą - plakat i program wydarzeń

Festiwal Orinoko Nad Wartą – plakat i program wydarzeń

Festiwal Orinoko Nad Wartą

Festiwal Orinoko Nad Wartą. Zdjęcie na plakacie przedstawia dwa kolorowe łapacze snów, ozdobione pasami włóczki, frędzlami, wstążkami i piórkami

Muzeum Arkadego Fiedlera - widok wewnątrz

Muzeum Arkadego Fiedlera – widok wewnątrz; fot. zbiory muzum

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Puszczykowo

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj