Black Friday - Stary Browar Poznań Sprzedaż nieruchomości z wolnej ręki - Grupa Rolnik Berdychowski Volkswagen - id5
Marta Mrowińska | piątek, 31 mar, 2017 |

Nowy numer Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej już w sprzedaży!

Miło nam poinformować Czytelników, że kolejne – wiosenne wydanie Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej już od dziś będzie można nabyć w stałych punktach sprzedaży oraz w siedzibie redakcji.

W numerze mamy dla Państwa kilka wiosennych propozycji, jak chociażby zwiedzanie Izby Pamiątek Regionalnych w Bninie (wraz z salą poświęconą rodzinie Szymborskich) czy odwiedzenie Rogalinka. Wieś ta w tym roku obchodzi 770-lecie swojego istnienia i z tej okazji zapowiada się wiele atrakcji.

Miłośnicy stosowania naturalnych składników dla urozmaicenia swojej diety czy w celach leczniczych znajdą tym razem ciekawy artykuł o niecodziennych właściwościach pewnej rośliny, która uznawana jest za chwast i niekiedy bywa nawet uciążliwa dla ogrodników, ma jednak wiele ciekawych zastosowań.

Uruchamiamy kolejną stała rubrykę – „Kącik motoryzacyjny”, w którym prezentować będziemy ciekawostki ze świata motoryzacji. Pisane przez ludzi z pasją, z pewnością zainteresują wszystkich, dla których świat samochodowy jest wciąż dziedziną do odkrywania i poznawania.

Oprócz tego w numerze znajdą Państwo wiele ciekawych relacji z gminnych wydarzeń, a także informacji o czekających nas inwestycjach. Zapraszamy także do kącika porad prawnych oraz – odwiedzenia naszej galerii. Przybywa dzieł, przybywa artystów. Jest naprawdę ciekawie.

To oczywiście nie wszystko. Wydanie pełne jest nowości i ciekawostek. Mamy nadzieję że każdy znajdzie tu interesujący temat. Gorąco zapraszamy do lektury!

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 9.1/10 (Głosujących: 21)
Napisano przez Marta Mrowińska opublikowano w kategorii Aktualności, Blog, Mosina, Puszczykowo

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo