Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Marta Mrowińska | piątek, 31 mar, 2017 |

Nowy numer Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej już w sprzedaży!

Miło nam poinformować Czytelników, że kolejne – wiosenne wydanie Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej już od dziś będzie można nabyć w stałych punktach sprzedaży oraz w siedzibie redakcji.

W numerze mamy dla Państwa kilka wiosennych propozycji, jak chociażby zwiedzanie Izby Pamiątek Regionalnych w Bninie (wraz z salą poświęconą rodzinie Szymborskich) czy odwiedzenie Rogalinka. Wieś ta w tym roku obchodzi 770-lecie swojego istnienia i z tej okazji zapowiada się wiele atrakcji.

Miłośnicy stosowania naturalnych składników dla urozmaicenia swojej diety czy w celach leczniczych znajdą tym razem ciekawy artykuł o niecodziennych właściwościach pewnej rośliny, która uznawana jest za chwast i niekiedy bywa nawet uciążliwa dla ogrodników, ma jednak wiele ciekawych zastosowań.

GMP Kwiecień 2017 - 4 wydania papierowe

Uruchamiamy kolejną stała rubrykę – „Kącik motoryzacyjny”, w którym prezentować będziemy ciekawostki ze świata motoryzacji. Pisane przez ludzi z pasją, z pewnością zainteresują wszystkich, dla których świat samochodowy jest wciąż dziedziną do odkrywania i poznawania.

Oprócz tego w numerze znajdą Państwo wiele ciekawych relacji z gminnych wydarzeń, a także informacji o czekających nas inwestycjach. Zapraszamy także do kącika porad prawnych oraz – odwiedzenia naszej galerii. Przybywa dzieł, przybywa artystów. Jest naprawdę ciekawie.

To oczywiście nie wszystko. Wydanie pełne jest nowości i ciekawostek. Mamy nadzieję że każdy znajdzie tu interesujący temat. Gorąco zapraszamy do lektury!

Napisano przez Marta Mrowińska opublikowano w kategorii Aktualności, Blog, Mosina, Puszczykowo

Tagi:

Skomentuj