T-Roc Salon VW Berdychowski Łukasz Grabowski radny w sejmiku woj. wielkopolskiego Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wielkanoc w Starym Browarze w Poznaniu - złap zająca w apce
Redakcja GMP | środa, 14 kwi, 2021 |

Znamy termin wydłużenia ruchu wahadłowego na moście w Rogalinku

Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu informuje o zmianie organizacji ruchu na moście w Rogalinku. Obowiązujący od marca ruch wahadłowy zostanie wydłużony do ok. 750 metrów.

– W związku z kolejnym etapem robót przy budowie nowego mostu, 5 maja br. (a nie jak pierwotnie planowano – w drugiej połowie kwietnia) organizacja ruchu na starym obiekcie zostanie ponownie zmieniona. Wykonawca przystąpi do prac związanych z przebudową skrzyżowania drogi wojewódzkiej nr 431 z ulicą Północną i Wodną – poinformowała Paulina Jęczmionka-Majchrzak z WZDW.

Most w Rogalinku - po lewej stronie powstanie nowy most

Most w Rogalinku – po lewej stronie powstanie nowy most

– Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu wspólnie z wykonawcą – firmą Skanska, dokładają wszelkich starań, aby zmiany były jak najmniej uciążliwe dla kierowców i mieszkańców Rogalinka. Za utrudnienia przepraszamy. Prosimy o wyrozumiałość i zachowanie ostrożności na drodze – dodaje Paulina Jęczmionka-Majchrzak z wydziału prasowego WZDW.

Ruch wahadłowy - znak ostrzegawczy

Ruch wahadłowy – oznakowanie od strony Mosiny

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj