Sprostowanie

W poprzednim numerze gazety (wrzesień) w artykule „Spotkanie spontaniczne” napisałam, że Krzysztof Wiśniewski, który kręci film o Wincentym Różańskim mieszkał jakiś czas u poety w Poznaniu. Nie jest to prawdą, bowiem, jak zaznacza reżyser był on tylko sąsiadem Różańskiego (mieszkał na ul. Albańskiej).


Elżbieta Bylczyńska

Autor Elżbieta Bylczyńska

Redaktor naczelna Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej

Sprawdź również

Powyższy obszar zaznaczony na czerwono w projekcie planu ogólnego gminy Mosina został oznaczony symbolem SU, oznaczającym teren zabudowy usługowej. Chodzi o około hektar gruntów położonych przy ul. Poznańskiej w Daszewicach, w sąsiedztwie granicy z Kamionkami; źródło: Geoportal (warstwa Plan ogólny - projekt)

Projekt planu ogólnego w Daszewicach pod lupą. Wcześniej podobne rozwiązanie zakwestionowała wojewoda (aktualizacja)

Do aktualnie  konsultowanego projektu planu ogólnego gminy Mosina został wpisany około hektar (10 000 m²) …

Jeden komentarz

  1. Krzysztof Wiśniewski

    Z panią redaktor próbowaliśmy dociekać, jak mogło dojść do takiej pomyłki i trudno nam było określić jednoznacznie, kto zawinił? Całkiem możliwe, że ze zmęczenia, które tego dnia mi się udzielało, mogłem źle usłyszeć pytanie zadanie przez panią Elżbietę i odpowiedziałem tak, a nie inaczej. Z góry przepraszam za problem i dziękuję serdecznie za to sprostowanie. Pozdrawiam panią redaktor i czytelników.

Dodaj komentarz