Rzepecki Mroczkowski - serwis Volkswagen Wiosenne moda - Stary Browar Berdychowski VW - T-Roc
Redakcja GMP | piątek, 9 lis, 2018 |

Pięć powodów, dla których nie możesz przegapić piątych urodzin al.to

Wszyscy gotowi na imprezę, a Ty? Jeśli wciąż się wahasz, przypominamy, dlaczego warto wziąć udział w urodzinach al.to. Należący do rodziny x-kom sklep już od pięciu lat przynosi swoim klientom radość i satysfakcję. W tym roku dla świętujących wraz z al.to przygotowano wyjątkowe promocje i atrakcje. Dowiedz się, dlaczego na tym party nie może Cię zabraknąć.

Bo al.to się nie odmawia

Czy odrzucisz zaproszenie od kogoś, kto od pięciu lat nieustannie sprawia frajdę starszym i młodszym? Kto dla dzieciaków ma fantastyczne gry i zabawki, a dla ich rodziców akcesoria do pielęgnacji maluchów. Kto oferuje wysokiej jakości AGD małe i duże. Czy to święto, czy dzień powszedni – al.to ma dla Ciebie coś fajnego i zaprasza do zabawy.

Bo ciągle są rabaty

Przeglądarka otwarta? Sprawdź stronę al.to. Przez cały czas trwania urodzin pojawiają się produkty z atrakcyjnymi obniżkami. Promocja obejmuje zabawki, klocki LEGO®, depilatory, golarki i trymery męskie, ekspresy do kawy, blendery, odkurzacze, a także maski antysmogowe i oczyszczacze powietrza oraz wiele innych urządzeń. Nie pozwól, by uciekła Ci jakaś okazja.

Bo są rabaty specjalne

Posiadasz urządzenie mobilne? Doskonale. Pobierz czym prędzej z App Store lub Google aplikację al.to. Dzięki niej zyskasz dostęp do wyjątkowych obniżek. Nie będą one dostępne w żadnym innym miejscu. Pamiętaj, że urodzinowa promocja trwa do 30 listopada lub do wcześniejszego wyczerpania puli produktów. Nie trać więc czasu.

Bo jest zabawa z rabatami, punktami i wspominkami

Zamknij oczy. Przywołaj najlepsze wspomnienia z ostatnich pięciu lat. A teraz opisz je w mediach społecznościowych: na Facebooku, Twitterze lub Instagramie. Możesz też wrzucić zdjęcie albo film. Ważne, by Twoje wspominki zawierały hasztag: #urodzinyalto. Radość z przeżywania jeszcze raz cudownych chwil to nie wszystko. Każdy post powiększa wspólną pulę punktów. Gdy z innymi uczestnikami przekroczycie odpowiedni poziom, aktywuje się kolejny rabat. Może to początek kolejnego dobrego wspomnienia?

piąte urodziny al.to

Bo z al.to impreza nie kończy się tak szybko

Nawet kiedy znikną ostatnie urodzinowe produkty, szampański nastrój będzie się utrzymywał. Cała rodzina, w skład której wchodzą też x-kom i combat.pl, dba o to, żeby klienci czuli się jak na najlepszym przyjęciu świata. Dopieszczeni, w centrum zainteresowania i zadowoleni z atrakcji. Przez cały rok czekają na Ciebie fantastyczne promocje. Choć nie łączą się z urodzinową, to i tak możesz spodziewać się szerokiego uśmiechu na swojej twarzy.

Świętuj piąte urodziny al.to i odkryj wszystkie szczegóły promocji

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj